KIK projekt 2023/2024 õppeaastaks

Projekti eesmärk on kujundada õpilastes arusaama, et inimene on osa loodusest, meie riigi majanduse ja kultuuri jätkusuutlikkus sõltub loodusest ning keskkonnakaitse ja kasutuse vahel peab valitsema tasakaal. Programmi raames korraldame laste osavõttu konnahariduskeskuste aktiivõppeprogrammides, millega kinnistame koolitundides õpitut.

Projekti kestvus september 2023-august 2024.

Projekti käigus käivad kõik klassiastmed enda õppekavaga sobival õppekäigul. Väljasõidud toetavad nii ainealaseid teadmisi kui võimaldavad klassiga ühiselt meeleolukalt ent samas õpetlikult aega veeta.

Käesoleva projekti raames toimuvad õppekäigud:
1. klassid Looduskool Vesipapp "Teeme tutvust Pääsküla rabaga"
2. klassid Nõmme loodusmaja "Tabasalu looduspargis"
3. klassid Ubari Loodustarkuse keskus "Praktiline orienteerumine maastikul koos kaardiõppega"
4. klassid Looduskool Vesipapp "Astangu - Tallinna liigirikkaim paik, pank ja militaarpärand"
5. klassid Ubari Loodustarkuse keskus "Veetarga retk Kostivere karstialale, Jägala joale ning jõe kanjonile"
6. klassid Silma Õpikoda "Toiduahelad ja toiduvõrgustik"
7. klassid Muraste Looduskool "Matkatarkused loodusretkel"
8. klassid Energiakeskus "Energia jälil"
9. klassid Rakett69 Teadusstuudio "Inseneeria"

Projekti kestvus september 2023-august 2024.

Käesoleva projekti raames toimuvad õppekäigud:
1. klassid Looduskool Vesipapp "Teeme tutvust Pääsküla rabaga"
2. klassid Nõmme loodusmaja "Tabasalu looduspargis"

6. klassid Silma Õpikoda "Toiduahelad ja toiduvõrgustik"
7. klassid Muraste Looduskool "Matkatarkused loodusretkel"
8. klassid Energiakeskus "Energia jälil"
9. klassid Rakett69 Teadusstuudio "Inseneeria"