Koolielu

Toitlustamine

Saue Gümnaasiumis toitlustab Baltic Restaurants Estonia AS.

Toiduraha

Menüü

Baltic Restaurants Estonia AS on suurim toitlusteenust pakkuv ettevõte Eestis ning kuulub Baltic Restaurant Gruppi. Eestis alustati tegevust 1993. aastal. Eestis on tööandjaks üle 500 töötajale ja nende teenindada on üle Eesti 86 toitlustuskohta - üldhariduskoolid ja lasteaiad, ülikoolid, büroohooned, personalirestoranid.

Koolitoitlustusteenust pakutakse Daily kaubamärgi all.

Daily koolitoitlustuse pakutavad teenused

• hommikusöök;
  • koolilõuna;
  • koolieine;
  • tervislik koolipuhvet.

Koolilõuna valmistamisel EI PAKU:

• eeltöödeldud toorainet (nt sulfideeritud kartul jms) ning poolfabrikaattooteid;
  • viineri- ja vorstitoodetest valmistatud roogasi;
  • magustoiduks maiustusi, vaid kohapeal valmistatud magustoite;
  • joogiks veepõhiseid magustatud ega gaseeritud jooke.

Koolilõuna valmistamisel EI KASUTA:

• maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid;
  • valmistoidu pulbreid – nt kastme-,puljongi-, pulbrid jne;
  • vedelaid kontsentraate – supid, puljongid, kastmed. Puljongi valmistame naturaalsest toorainest.

Lisainfo:

Nelli Naison

Daily koolisöökla kokk-juhataja

saue.gymnaasium [at] daily.ee

www.daily.ee

www.facebook.com/DailyEE

TOIDURAHA tasumine:

• Baltic Restaurants Estonia AS arveldusarvele SEB pangas: EE311010220234259222. Selgituses palume kindlasti märkida lapse (laste) nimi, klass ja kool
  • Kui õpilane on haige või puudub, palume teatada (puudumise algus ja lõpp) telefonil 5196 9997 või e-posti aadressile saue.gymnaasium [at] daily.ee.
  • Pikapäevarühma toidu tasumine toimub ettemaksuna  arveldusarvele EE311010220234259222 Selgituses palume kindlasti märkida pikapäevatoit, lapse(laste) nimi, klass ja kool.