VEPA

Saue Kooli klassiõpetajad osalevad ka sellel õppeaastal VEPA metoodika koolitustel.

VEPA annab õpetajale lihtsad töövõtted ja elemendid, millega saavutada klassis sõbralik, õppimist ja keskendumist soodustav õhkkond. See aitab lastel endil luua klassi, kus neil on hea ja turvaline õppida. Õpitakse üksteisega arvestama, kaaslasi märkama ja tunnustama ning oma tegevuste eest vastutama. Kõike seda lihtsate ja mänguliste elementide abil, mida igapäevaselt kasutades saab ka tunnid vähese vaevaga vaheldusrikkamaks muuta.

VEPA teeb lihtsaks asjaolu, et mitmete elementide kasutamist lapsed ise ei märkagi ja mõned neist meeldivad neile väga.

VEPA metoodikas on häid nippe ka vanematele kodus kasutamiseks, seepärast tasub kindlasti sellele kodulehele piiluda www.vepa.ee