Meie koolist

Vilistlased


XXXI lend - 2018

12A klassijuhataja Ulvi Urgard

Martin Aadli, Karl Richard Herem, Kristi Juss, Jaanika Jõgi, Taavi Karvanen, Gerth Kastehein, Kaur Kiisler, Britt-Anett Kritelštein, Kaidi Betti Käärik, Sandra Metsa, Helena Müürsepp, Joosep Nahkor, Annabel Olgo, Erik Orastu, Merilis Roasto, Gerli Kätriin Remmel, Tanel Talumaa, Kaisa Tambek, Marii Telliskivi, Andreas Toimetaja, Brigitha Urgard, Adele Vainumets, Elisabeth Valdmann, Jaan Vanaaseme, Martin Vendelin, Liss Viilma, Ronald Viisimaa. 

 

XXX lend - 2017

12A klassijuhataja Külli Vita

Sten Erik Aunpu, Merilin Ainsalu, Stiiven Grahv, Ottomar Grossthal, Siim Grossthal, Laura Hanikat, Helena Kallikorm, Karin Kanamäe, Kristopher Kastehein, Patrick Kummer, Robert Ladva, Andreas Lanno, Hendrik Laretei, Sandra Lepik, Laura-Liisa Liiu, Christyn Liiva, Eliise Lind, Marko Maivel, Getter Mizer, Mirjam Männiste, Risto-Raul Pajula, Karl Voldemar Palm, Mario Palumets, Sander Parnabas, Pia Pukkonen, Ken Põldis, Grete Saar, Daniil Sekljutski, Angela Siimon, Kristian Skutans, Tanel-Martin Tambek, Eerik Tarja, Helen Urva, Liis-Marleen Verilaskja, Kersti-Liis Vimm, Kristjan Vimm.

 

12B klassijuhataja Kirsti Kadakas

Vallo Arukaevu, Arttu Mattias Jauhiainen, Rainer Edward Kail, Birgit Kraavik, Kristin-Kelly Kuning, Mari Kukerman, Joosep Kuusk, Gertrud Kuusmaa, Karl-Erik Laurents, Lisett Lichtfeldt, Janno Maivel, Maarja Männik, Martin Ojasalu, Anette Paalman, Ketrin Rannamägi, Markus Saar, Silvia Ulrike Sihver, Laura Tõnismaa, Hanna Vaiklo, Brita Veldermann.

 

XXIX lend - 2016

12A klassijuhataja Marlen Pruunlep

Rene Arumetsa, Erik Dzotsenidze, Mike Gross, Markus Grossthal, Karl Hõbessalu, Kristofer Härm, Jaspar Jaansoo, Anett Kadastu, Henrik Kummer, Marti Michelson, Carl Nikitin, Priit Norak, Alice Närep, Karl-Tanel Paes, Henry Pajuri, Helena Palu, Sten Roasto, Rainer Seil, Johannes Sildre, Albert Suur, Kristina Zakurakina, Mark-Emil Talivere, KaisaTamme, Ragnar Teas.

 

12B klassijuhataja Jelena Laanjärv

Karl Hansen, Deeli Ingerainen, Marion Kaiser, Sherilyn Karin, Birgit Kruusmaa, Karmel Kuusk, Kristiina Kai Kõiv, Kristiina Lehtsalu, Triin Lemmik, Maria Letta, Marilin Letta, BrigitaLinroos, Kaidi-Liis Meremaa, Johanna Rae, Hanna-Liisa Simulman, Andres Taats, Stina-Riin Vainrauh, KristoViksi.

 

XXVIII lend - 2015

12A klassijuhataja Sirje-Tiiu Kreek

Maris Milpak, Polina Piskoppel, Merilin Grossthal, Mihkel Sildnik, Andreas Aadli, Liisa-Lotta Aug, Indrek Glück, Kaie-Mari Hanikat, Karlos Heinla, Karl-Hendrik Indrikson, MattiasJõesaar, Tanel Kasenurm, Andre Kesküll, Gerda Kiik, Anna-Grete Konsap, Chris-Sander Kruuleht, Joel Kuppart, Elina Liiva, Reinar Lokk, Kerly Naeris, Mari-LiisOberg, MayroldPalumets, Eliza Podburtnaja, Evelyn Saks, Triin Tammar, Cathy Toomast, Kristina Toomsalu, Karl Tümanok, Kärt Vainura, Madis Voitk.

 

12B klassijuhataja Jaan Palumets

Jasper Alamaa, Emilie Altmaa, Elyse Babajev , Õnne-Triin Einberg, Anabell Heinsalu, Franz-Berngard Jürgens, Marit Karu, Gertrud Kaupmees, Rauno Koort,, Romet Kotka, Ranon Kriisa, Liis Lemmik, Andre Lepson, Meril Malva, Moona-Anna Mäeots, Madis Pihotalo, Kevin Pärtel, Kristel Roop, Helena Ruud, Karoli Simisker, Martin Sõna, Joosep Talumaa, Kristin Tammerand, Kevin Tõnso, Janeli Uuesoo, Martin Vist.

 

XXVII lend - 2014

12A  klassijuhataja Evelin Kristin

Ago Henry Altjõe, Ahti Blumkvist, Helen Ilves, Jonas Jaansoo, Timo Karvanen, Eerik-Hannes Matsina, Anton Mesila, Mattias Mihelson, Gunnar Mizer, Martin Mätlik, Karl-Ivar Pajula, Kristina Papstel, Aivar Peenmaa, Anna-Liisa Pill, Martin Prants, Markus Põldmäe, Eliise Rajamets, Kristin Reinsoo, Raido Rüütli, Liisbeth Salutee, Ergo Siht, Aniken Siimon, Rihard Suur, Argo Talak, Jaan Tamm, Pilleriin Tamm, Iris Tohvrel, Kaspar Treiman, Ken Tulp, Mari-Liis Viisimaa.

 

12B klassijuhataja Tuuli Tammemets

Jakob Jugala, Annaliise Kalamees, Elis Kitt, Iiris Kuivjõgi, Jaana Külim, Kristin Josephine Ladva, Geelia Landes, Karin Nappus, Andris Pajula, Elis Piirsalu, Sigrit Pikkar, Kristian Pints, Liisi Pley, Raili Pärn, Kaia-Triin Pääsuke, Eva Martina Põder, Elis-Maria Roosipuu, Henri Richard Talgre, Martin Uiboupin.

 

XXVI lend - 2013

12A klassijuhataja Eve Tamm

Cäthy Grete Cabriele Kiin, Sander Siniorg, Kristel Vist, Mihkel Alamaa, Reimo, Allik, Erik Artjomenko, Age Ermos, Sandra Goroško, Birgit-Helis Heinsalu, Mart Jõesaar, Eleri Kaljuste, Kaire Kalm, Karl-Kaur Kaseorg, Mailis Korm, Stefan Kuld, Rasmus Kõrvas, Käthy Laar, Vincent Ray Lambin, Mihkel Litvinov, Valle Morel, Martin Mõek, Magnar Matteus Oder, Pearu Jakob Ojamäe, Kert Paidre, Arolyn Roog, Agnes Sepaste, Grete-Marie Sepp, Kaur Siimaste, Birgit Suuder, Kaisa Tammiste, Henn Tomson, Kelly Toomast.

 

12B klassijuhataja Anu Tammeleht

Marko Avarand, Klaus Dreverk, Daniel Helmdorf, Alieene Juuse, Annika Jõgi, Mait Kallikorm, Kristi Laur, Hans Erich Liivik, Marek Matsu, Kristin Nappus, Kristiina Suigusaar, Maarja-Liis Tahk, Kati Tamme, Vladimir Tšmir, Laura Tirmaste, Triin Toomsalu, Mihkel Tuuling, Anna-Maria Uulma, Kelly Valdmees, Erki Vellmann.

 

XXV lend - 2012

12A klassijuhataja Ulvi Urgard

Mirjam Arrak, Helen Kalmist, Kristel Palts, Hans-Toomas Saarest, Ayron Alliksaar, Viktoria Gošovski, Andreas Jõgiste, Mikk Kalamees, Katrin Kutsar, Kevin Kuusk, Oskar Kuzmin, Cristen Laos, Laura Lutter, Kadri Miggur, Doris Murdla, Esko Närska, Fjodor Pertšatkin, Erko Peterson, Reimo Roopärg, Reigo Rumm, Claire Sepp, Karl Simmer, Seidi Soosalu, Alari Talvar, Joonas Tamm, Mihkel Tomson, Andreas Vinkel, Merlin Vinkel.

 

12B klassijuhataja Kristi Läänesaar

Helis Evart, Sten Hansson, Simo Andre Kadastu, Tauri Kalve, Inger Kitt, My KriisaIti, Krislin Kripašov, Lauri Kukerman, Kadri Laanemaa, Daniel Lepik, Maarja Maanso, Märten Matsu, Morten Meresma, Jalmar Mäe, Merilin Nurmsalu, Inge-Helene Pello, Tauri Purk, Kaia Riga, Andrei Sapožnikov, Sandra Selge, Rimantas Šimkunas, Taavi Teder, Annaliis Torb, Andres Viispert.

 

XXIV lend - 2011

12A klassijuhataja  Elle Viljaste

Keit Ausner, Marko Bogoljubov, Keity Hannus, Raili Kaasik, Sandra Kliimann, Karel Koppel, Karin Kullerkupp, Anne-Mari Käär, Mario Letta, Alina Maslova, Eerik Mägi, Jonas Nahkor, Iti-Lee Neuhaus, Marge Nikitin, Kaisa Norak, Mikk Nurme, Karol Nõulik, Egle Palm, Merke Pilve, Laura Pley, Maria Põldmäe, Rainer Rohtmets, Ahto Salumets, Rainis Tammar, Helen Tikkenberg, Tiina-Riin Uulma, Sander Vananurm, Riin Vent, Kadi Viidik.

 

12B klassijuhataja Heiti Lumiste

Ralf Anari, Krismar Epner,  Gerda Joa,  Henri Kapp, Silver-Kaupo Kuusk,  Jaan Kängsepp, Cristhel Leets,  Jaanika Lehtsalu, Jekaterina Lendjašova, Triin Malva, Keit Marjamaa, Rene Ott, Nikolai Pahhomov, Lea Press, Johannes Põlluaas, Aivar Romandi, Siiri Saarma, Sirle Sagur, Kadri Samuel, Matti Silla, Tõll Simson, Laura Soosalu, Kristel Tamm, Triinu Tammer, Triinu Tee, Birgit Toode, Kadi Treubladt, Triinu Uusoja, Elis Vaiklo, Anu Viispert.

 

XXIII lend - 2010

12A klassijuhataja Ann Lemnits

Aleksei Biller, Anni Blumkvist, Taavi Ilu, Silvia Kinger, Oskar Koit, Martin Kuuben, Kristjan Laht, Jüri Lattik, Mari Lattik, Magnus Lauringson, Sandra-Laura Luhtein, Erlich Lõwi, Kristel Läänesaar, Hanno Malein, Reigo Mägi, Rauno Neuhaus, Marlys Pajula, Vello Piiskop, Aleksandra Podburtnaja, Triin Samuel, Kristiina Sekljutskaja, Gerda Sirkel, Elisabeth Stein, Maarja-Liisa Suitso, Kaspar Süvirand, Ain Tamm, Edit Teltvei, Mari Tensing, Kätlin Vau, Karmen Veerme.

 

12B klassijuhataja Valdo Pilve

Hannes Allikvee, Krislyn Almers, Tiia Annus, Mihkel Arrak, Olga Dalton, Helen Hunt, Kadi Jürgens, Mari Kareda, Peeter Kareda, Hendri Korju, Kertu Kuldmaa, Siim Kägu, Angelika Kärber, Kassandra Kütt, Grete Laane, Pille-Triinu Mardim, Erkki Muuga, Märt Mägi, Riho Nagel, Tanel Oberg, Maikel-Enok Oll, Tiina Onemar, Andres Pihlak, Liis Piirsoo, Ardo Pikkar, Erik Pirn, Kristina Promet, Birk Põldme, Rauno Rohtmets, Riina Rääbis, Margot Šamatauskas, Kadi Tammik, Fred Tohver, Ragnar Uustal, Siim-Tõnis Vainrauh.

 

XXII lend - 2009

12A klassijuhatajad Inna Pajos, Ulvi Urgard

Frddye Almers, Heli Anni, Ülle Ernesaks, Laura Haarakalju, Liina Kala, Kelian Kasari, Janika Kirt, Marian Maidra, Kerstin Meresma, Grete Merilaid, Kalev Mesila, Taavi Olmet, Patrick Pals, Enelin Pihlak, Heigo Protten, Paula Põld, Diana Rande, Marit Rande, Kadi Saar, Maarja Salme, Liina Salumets, Aleksandr Sapožnikov, Seidi Soomets, Sandra Sõstar, Mari-Liis Tilk , Kätlin Tomberg, Elen Torb, Kertu Treubladt,  Karmen Tuule, Mikk Tõnissoo, Triin Ungert, Carita Uuemõis, Sven Veelaid, Karell Veskimeister, Evelina Voiko, Keili Vutt.

 

12B klassijuhataja Külli Vita

Ljudmilla Biller, Henri Heinsalu, Ketlin Kiisa, Elise-Marit Kippar, Sille Kruus, Ave Kukemelk, Greg Kuresaar, Liis Kuusk, Siim Kängsepp, Sigrid Käärdi , Martin-Eero Kõressaar, Martin Mäll, Mihkel Mäll, Mikk Märtmaa, Siim Nuuma, Jürgen Peterson, Rebeka Plees, Ivar Purre, Teivi Pärna, Liana Põldver, Margus Reimann, Katre Rodima, Laura Rohtla, Piret Seervald, Taivi Simisker, Henrik Takkin, Lii Tamberg, Eve Tarnapovitš, Tõnu Tint, Antti Ventsel, Kerri Gertrud Vestberg

 

XXI lend - 2008

12A klassijuhataja Kirsti Kadakas

Mikk Mägi, Kirsti Aarniste, Helena Anni, Nancy Einberg, Kirke Kasari, Villu Koppel, Merje Kracht, Carolin Kressa, Katti Kruuse, Siim Laanjärv, Johanna Lind, Maiken Masing, Oliver Merilaid, Maret Mägi, Ardo Perm, Triinu Piirsoo, Liina Pley, Elo Pruss, Reio_Robert Pukonen, Kristina Pärtel, Kristi Randma, Urmas Ravel, Andre Saar, Sander Schön, Roland Tammela, Eveli Tori, Ermo Uuspuu, Jane Vaarmets, Paul Villmann, Eva Volke 

 

12B klassijuhataja Anu Tammeleht

Roman Aleksejev, Merilin Anni, Ingrid-Silvia Erikson, Taavi Hallimäe, Juss Herkel, Anne Ilu, Karel Israel, Merili Kalm, Mihkel Kuusk, Taavi Laanemaa, Anneli Lepp, Elena Lotkova, Laur Peedu, Heli-Liis Pihlak, Britt Piin, Linda Press, Kärt Põldme, Kädli Rooste, Liisi Ruul, Heleri Rätsep, Raldi Rätsep, Anniriin Salutee, Risto Soonvald, Oliver Soop, Piret Tamme, Heidi Tiikoja, Indrek Ups, Gert Vatt, Sander Väli, Liina Ütt

 

XX lend - 2007 

12A klassijuhataja Jelena Laanjärv

Jaagup Ainsalu, Katriin Allik, Sander Arukaevu, Lauri Esko, Laura Kivik,Greete Korju, Anne Kruuse, Hannes Laane, Liina Lilleväli, Madis Lobjakas, Mario Lõhmus, Merilyn Malberg, Siim Märtmaa,Tiit Pähn, Kairit Raudsepp, Merily Roots, Jaana Seinberg, Mart Siidar, Vallo Suitso, Tarmo Šamatauskas,Helen Takkin, Pille-Riin Tammela, Kaarel Treiman, Kaie Treiman, Krista Tõnisson, Kristel Uibo, Kaisa Urban, Liina Valkiainen, Margot Õunapuu.

 

12B klassijuhataja Jaan Palumets

Rainer Ader, Elis Anton, Alice Atepko, Inga Bekers, Kairit Ehala, Niina Hirve, Liisi Kari, Urmela Kraas, Margus Kullerkupp, Rait Liiv, Andero Meltsas, Ott Niggulis, Eron Nõlvand, Jana Pavlova, Ingrid Pilden, Liisi Poomann, Katrin Rande, Margus Rannakivi, Liina Raudva, Gerta Sarv, Mario Seisonen, Mari-Liis Simson, Sandra Suursaar, Hedi Tammik, Taavi-Ats Tuisk, Elena Vaarmets, Alvar Veeroja, Lisell Veskimeister.

 

XIX lend - 2006

12A klassijuhataja Ann Lemnits

Timo Aava, Anu Alatsei, Alvar Aronija, Ester-Silva Erikson, Merilin Israel, Triin Koppel, Merike Lehissaar, Maria Liiv, Tõnis Lindmäe, Ksenija Liss, Sergo Marunevitš, Merilin Mäll, Lauri Nuuma, Tarmo Prints, Margo Pruul, Getter Sarv, Kristel Seinberg, Kätrin Suurkivi, Aron Süvirand, Priit Tähtsalu, Kersti Vallikivi, Tanel Valtson, Merit Veersalu, Kadri Velberg, Marko Verhovitš, Keidi Võsu, Liina Väin.

 

12B klassijuhataja Heiti Lumiste

Sille Allikvee, Martin Eessalu, Kertu Idol, Pille Koppel, Kelli Kõluvere, Eret Laineem, Kristo Paisnik, Janar Pajo, Margus Parts, Maarja Pender, Triin Peterson, Veiko Pilve, Kert Pirn, Juho Polukainen, Hedi Protten, Marko Purvinski, Kadi Särgava, Liis Tambek, Taavi Tarien, Maarja Uusmägi, Rebecca Vaiksalu, Heili Vatsk, Mari-Helera Vislapu.

 

XVIII lend - 2005

12A klassijuhataja Maire Rabinovitš

Marju Alber, Liina End, Katre Floren, Priit Haljaste, Liisi Ilu, Taavi Kala, Keit Kasari, Ott Kohari, Marilin Kongo, Katrin Kvade, Marit Malm, Lauri Malsroos, Jaana Metsamaa, Ramon Nahkur, Agata Norkroos, Indrek Nuuma, Oliver Paadik, Karl Pahla, Kaspar Pahla, Karel Pajus, Raivo Pilder, Maria Plees, Kati Prill, Marilys Pruul, Priit Saade, Siim Salme, Andres Sikk, Rene Sildvee, Marlys Sprenk, Katrin Tammar, Riin Tamme, Jan Tolokonnikov, Raul Uusmägi, Anell Veskimeister.

 

12B klassijuhataja Reet Vester

Mihkel Allikmäe, Anneli Annert, Svetlana Babahina, Evald Brenner, Egle Eerma, Kadri Falkenberg, Tiina Grünberg, Liina Ihermann, Kalmer Kade, Veiko Kukk, Marta Laan, Nele Lepiku, Lembit Maiorov, Anneli Metsamaa, Maarit Mäeveer, Leila Nõlvand, Chelia Pajumaa, Vivo Pender, Elisa Ritsing, Anneli Rohunurm, Siiri Salutee, Annika Soolaid, Mari Univer, Kati Vaarmets, Ingeldrin Viljak, Kädly Vutt, Maret Õunapuu, Eveli Ütt.

 

XVII lend - 2004

12A klassijuhataja Elle Viljaste

Gerly Aadli, Kaija Alliksoo, Helen Aunap, Hardi Brenner, Madis Hallimäe, Helen Kaur, Erki Kokk, Külli Kuldmäe, Rain Lobjakas, Karilin Lohu, Tõnis Märtmaa, Rainart Ots, Moonika Parts, Raido Pikkar, Karin Raide, Tatjana Serova, Marianna Talsi, Marili Tamm, Villem Vallimaa.

 

12B klassijuhataja Sirje Ojavee

Diana Edovald, Sirle Giirin, Haldi Hunt, Egert Kaju, Marika Kamar, Jaana Kari, Henry Kohver, Kädi Kruusmaa, Helen Lepp, Katrin Malmre, Marelli Millend, Johan Miller, Angelika Mitrovski, Merje Mölter, Veron Nahkur, Malviina Paimla, Tuuliki Poom, Mare Pärtel, Kerli Rebane, Mart Riga, Teele Saar, Raili Vatsk.

 

XVI lend - 2003

12A klassijuhataja Anu Kell

Egert Arjak, Stina Kivistik, Marilin Kooskora, Laidi Laus, Elina Leppoja, Ly Läänesaar, Mikko Maltsaar, Moonika Märtson, Marko Norkroos, Suive Pahrt, Mairi Pruus, Maris Saul, Andres Seppel, Martin Tagger, Marko Tammist, Gerli Vatt, Gert Velsberg.

 

12B klassijuhataja Jaan Palumets

Rainer Allik, Mari Feldmann, Merit Halop, Evelin Kaseorg, Annely Kiss, Liisa Kivisalu, Marili Kohari, Lenneli Leibenau, Laura Lepp, Kaarel Liiv, Tanel Lindmäe, Rainer Madalik,Maris Madisson, Markus Oder, Virge Paluvir, Katrin Puusepp, Indrek Raba, Erkki Razumov, Kadi Raudnask, Gerly Raudsepp, Martti Reskov, Ivo Seppur, Taavi Strepaitis, Enely Teidla, Mari-Liis Tomp, Indrek Vahtra, Gerli Vetema, Rene Viljaste, Ene Villo, Henry Voites.

 

XV lend - 2002

12A klassijuhataja Õie Jakobson

Kätlin Arras, Ivar Feldmann, Sirli Jaska, Sten Kivistik, Kristo Kork, Rainer Kährik, Ragnar Neudorf, Tõnis Nimmerfeldt, Olari Paisnik, Ringo Reindam, Tõnis Saul, Andres Seervald, Seili Suder, Kadri Tamm, Kirsika Teder, Tuuli Urgard, Alar Uuesoo, Dagny Valtson.

 

12B klassijuhataja Ulvi Urgard

Kaido Alliksoo, Rando Anni, Maiu Edovald, Kairi Jõgi, Martin Katsalainen, Kristiine Kikas, Kristjan Koppelmann, Ave Lepp, Liivia Luide, Sven Luik, Liisi Läänemets, Epp Meremaa, Mart Ojasoo, Triin Pavelson, Terje Peebo, Silja Peerand, Peeter Pihl, Jan Pillav, Marika Rako, Reelika Rebane, Eero Särak, Hannes Tarien, Ilona Teidla, Sten Tibbing, Viljar Valdek, Reigo Vatsk, Anna-Maria Võsu,Kristo Veske, Martin Virman, Lauri Väin.

 

XIV lend - 2001

12A klassijuhataja Piret Uulma

Kadri Aaliste, Katrin Altmeri, Piret Blumkvist, Eve Elsting, Karmo Hurm, Kertu Kaljuraid, Merle Katsalainen, Taavi Keerma, Raimo Kiss, Evald Hannes Kree , Erkki Liiv, Anneli Lill, Viljar Lilleväli, Jaanika Lobjakas, Moonika Malmre, Josepha Miltony Missamou, Carolina Murd, Raiko Opikov, Egert Ots, Allan Paiste, Jaana Pertmann, Eva Poom, Alain Reppo, Kaidi Roomets, Silver Rätsep, Rainer Sternfeld, Paul Taklaja, Elina Telkinen, Martti Toim, Terje Toomingas.

 

XIII lend - 2000

12A klassijuhataja Endla Lindmäe

Minni Triin Kasemets, Sirli Piin, Kristo Kokk, Veiko Pilt, Stina Kordemets, Raul Ranne, Priit Kruus, Tuuliki Rohtla, Pirjo Kukk, Siiri Salu, Ilmar Mihkelsoo, Katrin Seervald, Edgar Müller, Katrin Tamsalu, Teele Nimmerfeld, Marit Vallimäe, Gerly Okkas, Liis Vananurm, Merit Ots, Helen Volber.

 

12B klassijuhataja Külli Vita

Rinaldo Anni, Katrin Peetersoo,Aivar Antin, Marko Pikkar, Vallo Bogdanov, Kaari Platov, Kati Haarakalju, Peeter Pukk, Janno Järvelaid, Olari Rätsep, Jaanika Jürisalu, Ranner Selge, Tarmo Kooser, Siim Sepp, Kalev Mandzolo, Ervin Sternfeld, Liisa Metsamaa, Annika Suurküla, Signe Mägi, Sirli Tamm, Kristel Paasik, Heiki Tiikoja, Tagni-Terese Pai, Terje Urgard, Ingrid Pajumets, Risto Vent, Erki Pajundi, Monika Välk.

 

XII lend - 1999

12A klassijuhataja Leons-Andris Selg

Vallo Aav, Jüri Aibast, Uko Paasik, Andrus Altmeri, Hanna Pajumets, Katrin Anniko, Hannes Ploompuu, Anu Arro, Taavi Pragi, Imre Avalo, Veronika Rande, Jaana Heinsalu, Rain Sinimaa, Grete Kikas, Triin Toim, Heddy Klasen, Terttu-Triin Tomusk, Kaie Kookmaa, Tiina Toomik, Andra Kosse, Siret Trei, Kaja Kruus, Kärt Tõnisson, Inge Nimmerfeld, Terje Tõnutare, Riina Nurme, Ago Uuesoo, Maarja Oder, Anu Vananurm, Airi Oeselg, Tiina Viirpalu, Priit Viljaste.

 

XI lend - 1998

12A klassijuhataja Jaan Palumets

Ivar Eensalu, Kaido Orav, Hanno Ellermann, Raul Paiste, Kerli Gretskov, Kätlin Piller, Karin Jürisalu, Jaanus Relo, Hele-Ingrid Konso, Karin Rätsep, Meree Kooser, Andres Suurküla, Tarmo Kuurmaa, Ago Särak, Liis Lemnits, Triin Tammiksalu, Elen Lepna, Evely Talviste, Kai Lind, Hannes Tiikoja, Rain Luik, Margus Univer, Margit Odar, Janek Veermäe.

 

X lend - 1997

12A klassijuhataja Ann Lemnits

Kelli Alt, Maie Parts, Annika Haltunen, Ave Reichman, Kristjan Jugapuu, Esther Ruiso, Heleri Kokamägi, Merle Sükijainen, Ingrid Kormik, Maarika Taats, Kaupo Kork, Kairit Tamsalu, Mihkel Kumari, Kairi Telkinen, Raul Lindemann, Kairi Vahtra, Katrin Malts, Aarne Vasarik, Virgo Oeselg, Andrus Viilmaa, Donald Paidre, Kaire Välk, Evelyn Pajundi.

 

IX lend - 1996

12A klassijuhataja Elle Viljaste

Vivika Eha, Maike Pajuväli, Helena Ellermann, Tarmo Pikkar, Robert Helk, Krista Pärnapuu, Gert Jalakas, Katriin Rannamäe, Merle Kallas, Mirje Rohtjärv, Kristiina Kolk, Maris Ruusmann, Toomas Kuuse, Astrid Rätsep, Ivo Kõpper, Erika Sedrik, Gerda Küttis, Janno Tuberik, Kätlin Küünemäe, Karina Vahe, Raili Leesmaa, Ermo Vahter, Pille Liiv, Liis Vaiklo, Krista Matvei, Egon Viira, Ave Miilmets, Gertrud Võsu, Arvi Ojavee.

 

VIII lend - 1995

12A klassijuhataja Tiia Valtson

Katrin Aaliste, Virgo Niine, Mari Amos, Jaanika Nuiamäe, Monika Eha, Marion Pajumets, Kerttu Grünberg, Aili Palm, Katrin Jaska, Alo Pormeister, Kristel Jürisalu, Ave Pormeister, Ivi Korju, Karol Pruuli, Kristo Kukk, Rasmus Rask, Risto Laanisto, Kriste Reinsalu, Marek Lobjakas, Külli Sanglepp, Marju Mets, Silver Siim, Marko Mägi, Ivo Särak, Erki Mänd, Monika Sükijainen, Marge Naarits, Ants Torim, Ülle Niin, Raido Välk.


VII lend - 1994

12A klassijuhataja Ulvi Urgard

Indrek Ergma, Kadri Mardiste, Kristiina Herem, Kairi Niinepuu, Liina Hõlpus, Priit Pool, Riho Johanson, Marge Põder, Moonika Katsalainen, Evely Rande, Liili Kippar, Andres Raba, Jaanus Kormik, Risto Rahu, Mirjam Kuld, Svea Sommer, Tõnis Kuuse, Margit Tammeleht, Helen Kõrgesaar, Tago Teetamm, Kadri Laidinen, Riini Vahi, Kristjan Lumiste, Tiina Vainura, Ilona Laud, Janika Veermäe.

 

VI lend - 1993

12A klassijuhataja Tuuli Oder

Rainer Aunpu, Merit Palmiste, Anneli Eenraid, Helve Parik, Manona Helk, Eero Soone, Katrin Joa, Helen Suits, Illar Klaup, Kairi Stokgolm, Kadri Koppel, Jaan Särak, Toomas Korrol, Alo Tammsalu, Merle Lehtveer, Hannes Tedvig, Marko Leibenau, Henri Toom, Sirli Lemnits, Tanel Toomik, Kristi Lobjakas, Anu Vasarik, Edith Madalik, Kairit Veerberk, Helin Niine.

 

V lend - 1992

12A klassijuhataja Andres Salmistu

Vallo Aljas, Ethel Madalik, Eero Barndõk, Merle Peterson, Kristiina Fuchs, Marge Rajamäe, Andrus Gelkov, Andrus Rebane, Helina-Diana Hiir, Ege Reinumaa, Karel Jaanson, Argo Ruusmaa, Klarika Kallikorm, Anneli Sepp, Argo Koiduste, Mariann Soone, Mati Korrol, Tiit Vainura, Jaanus Kukk, Ingmar Vester, Pille Kuuskme, Ave Vöörmann, Margus Lepasaar, Tõnn Tepandi, Hjalmar Liivik, Erki Aadli, Merike Loog.

 

IV lend - 1991

12A klassijuhataja Tiia Valtson

Tarmo Aavaste, Kai Niin, Aira Alet, Laine Peedu, Inga Bogoljubov, Janne Petuhov, Helje Eha, Elin Põdra, Anu Ehala, Jaanus Pähkla, Eleriin Heinsaar, Kaja Rõigas,Anu Hillep, Kaire Salin, Mait Kallas, Ergo Sedrik, Kadri Kassmann, Raul Siem, Margus Kehva, Kersti Tsistjakova, Argo Kiisa, Alvar Univer, Marko Koidu, Marge Viidu, Külli Kussov, Urmas Viilma, Janno Kümnik, Enrico-Kalev Viira,Kristo Lipping, Merike Õun, Kristel-Liis Lind, Margus Ärm.

 

III lend - 1990

12A klassijuhataja Anu Ausmees

Margus Aaslaid, Piia Paimla, Jaanus Beilmann, Anu Peetmaa, Tanel Dampf, Rain Rannamäe, Jane Elving, Kristiina Roasto, Epp Hintsov, Margit Ruiso, Birgit Hurm, Marek Rästas, Taavi Jakobson, Lembi Sirvi, Jaana Juurikas, Evelin Tamm, Karin Kuning, Kaja Toomes, Pirje Laagus, Triinu Vahesalu, Liina Leomar, Margus Vaikla, Rita Meenkov, Andrus Vaiklo, Margit Meius, Jaanus Vendelin, Tiina Mägi, Jaanus Vihtla,Pille Niin, Vallo Volber, Viivian Nuudi, Janno Vospert.

 

II lend - 1989

12A klassijuhataja Ilona Laido

Andrus Aavaste, Tiina Kotka, Andres Didrik, Inna Kozlova, Ole Ehelaid, Kristel Kuimet, Tõnu Elvelt, Kaie Kukk, Erki Enni, Steve Kümnik, Kaido Grossthal, Eero Liivik, Siivi Heinsalu, Kaija-Ly Nuudi, Ruth Hindov, Helina Parik, Tuuli Igalaan, Aivar Piiriste, Pirjo Ilves, Marika Pihlak, Annika Kaljurand, Annika Rauk, Kalmer Kallikorm, Kersti Relo, Andrus Kangro, Meelis Rõigas, Margit Kaseorg, Imre Sams, Mart Kivisild, Ülle Seppur.

 

I lend - 1988

12A klassijuhataja Ülari Ollmann

Imre Bogoljubov, Sirje Odamus, Piia Evestus, Terje Odamus, Jaanika Johanson, Piret Papp, Piret Johanson, Merike Pappel, Kairo Kalamees, Terje Parve, Tarvi Kiik, Andrus Peterson, Kristi Kivi, Toomas Rajasaare, Terje Kolks, Eveli Vaarmets, Jaan Korrol, Agne Vahi, Virge Koppel, Reet Valdek, Ivo Kuldmäe, Koit Veeorg, Priit Kuuskme, Ander Vist, Signe Laud, Kristi Vääna, Ingrid Lõvend.

rong>XXXI lend - 2018

12A klassijuhataja Ulvi Urgard

Martin Aadli, Karl Richard Herem, Kristi Juss, Jaanika Jõgi, Taavi Karvanen, Gerth Kastehein, Kaur Kiisler, Britt-Anett Kritelštein, Kaidi Betti Käärik, Sandra Metsa, Helena Müürsepp, Joosep Nahkor, Annabel Olgo, Erik Orastu, Merilis Roasto, Gerli Kätriin Remmel, Tanel Talumaa,Kaisa Tambek, Marii Telliskivi, Andreas Toimetaja, Brigitha Urgard, Adele Vainumets, Elisabeth Valdmann, Jaan Vanaaseme, Martin Vendelin, Liss Viilma, Ronald Viisimaa.

rong>XXX lend - 2017

12A klassijuhataja Külli Vita

Sten ErikAunpu, Merilin Ainsalu, Stiiven Grahv, Ottomar Grossthal, Siim Grossthal, Laura Hanikat, Helena Kallikorm, Karin Kanamäe, Kristopher Kastehein, Patrick Kummer, Robert Ladva, Andreas Lanno, Hendrik Laretei, Sandra Lepik, Laura-Liisa Liiu, Christyn Liiva, Eliise Lind, Marko Maivel, Getter Mizer, Mirjam Männiste, Risto-Raul Pajula, Karl Voldemar

Palm, Mario Palumets, Sander Parnabas, Pia Pukkonen, Ken Põldis, Grete Saar, Daniil Sekljutski, Angela Siimon, Kristian Skutans, Tanel-Martin Tambek, Eerik Tarja, Helen Urva, Liis-Marleen Verilaskja, Kersti-Liis Vimm, Kristjan Vimm.

12B klassijuhataja Kirsti Kadakas

Vallo Arukaevu, Arttu Mattias Jauhiainen, Rainer Edward Kail, Birgit Kraavik, Kristin-Kelly Kuning, Mari Kukerman, Joosep Kuusk, Gertrud Kuusmaa, Karl-Erik Laurents, Lisett Lichtfeldt, Janno Maivel, Maarja Männik, Martin Ojasalu, Anette Paalman, Ketrin Rannamägi, Markus Saar, Silvia Ulrike Sihver, Laura Tõnismaa, Hanna Vaiklo, Brita Veldermann.

rong>XXIX lend - 2016

12Aklassijuhataja Marlen Pruunlep

Rene Arumetsa, Erik Dzotsenidze, Mike Gross, Markus Grossthal, Karl Hõbessalu, Kristofer Härm, Jaspar Jaansoo, Anett Kadastu, Henrik Kummer, Marti Michelson, Carl Nikitin, Priit Norak, Alice Närep, Karl-Tanel Paes, Henry Pajuri, Helena Palu, Sten Roasto, Rainer Seil, Johannes Sildre, Albert Suur, Kristina Zakurakina, Mark-Emil Talivere, KaisaTamme, Ragnar Teas.

12B klassijuhataja Jelena Laanjärv

Karl Hansen, Deeli Ingerainen, Marion Kaiser, Sherilyn Karin, Birgit Kruusmaa, Karmel Kuusk, Kristiina Kai Kõiv, Kristiina Lehtsalu, Triin Lemmik, Maria Letta, Marilin Letta, BrigitaLinroos, Kaidi-Liis Meremaa, Johanna Rae, Hanna-Liisa Simulman, Andres Taats, Stina-Riin Vainrauh, KristoViksi.

rong>XXVIII lend - 2015

12A klassijuhataja Sirje-Tiiu Kreek

Maris Milpak, Polina Piskoppel, Merilin Grossthal, Mihkel Sildnik, Andreas Aadli, Liisa-Lotta Aug, Indrek Glück, Kaie-Mari Hanikat, Karlos Heinla, Karl-Hendrik Indrikson, MattiasJõesaar, Tanel Kasenurm, Andre Kesküll, Gerda Kiik, Anna-Grete Konsap, Chris-Sander Kruuleht, Joel Kuppart, Elina Liiva, Reinar Lokk, Kerly Naeris, Mari-LiisOberg, MayroldPalumets, Eliza Podburtnaja, Evelyn Saks, Triin Tammar, Cathy Toomast, Kristina Toomsalu, Karl Tümanok, Kärt Vainura, Madis Voitk.

12Bklassijuhataja Jaan Palumets

Jasper Alamaa, Emilie Altmaa, Elyse Babajev , Õnne-Triin Einberg, Anabell Heinsalu, Franz-Berngard Jürgens, Marit Karu, Gertrud Kaupmees, Rauno Koort,, Romet Kotka, Ranon Kriisa, Liis Lemmik, Andre Lepson, Meril Malva, Moona-Anna Mäeots, Madis Pihotalo, Kevin Pärtel, Kristel Roop, Helena Ruud, Karoli Simisker, Martin Sõna, Joosep Talumaa, Kristin Tammerand, Kevin Tõnso, Janeli Uuesoo, Martin Vist.

rong>XXVII lend - 2014

12A klassijuhataja Evelin Kristin

Ago Henry Altjõe, Ahti Blumkvist, Helen Ilves, Jonas Jaansoo, Timo Karvanen, Eerik-Hannes Matsina, Anton Mesila, Mattias Mihelson, Gunnar Mizer, Martin Mätlik, Karl-Ivar Pajula, Kristina Papstel, Aivar Peenmaa, Anna-Liisa Pill, Martin Prants, Markus Põldmäe, Eliise Rajamets, Kristin Reinsoo, Raido Rüütli, Liisbeth Salutee, Ergo Siht, Aniken Siimon, Rihard Suur, Argo Talak, Jaan Tamm, Pilleriin Tamm, Iris Tohvrel, Kaspar Treiman, Ken Tulp, Mari-Liis Viisimaa.

12B klassijuhataja Tuuli Tammemets

Jakob Jugala, Annaliise Kalamees, Elis Kitt, Iiris Kuivjõgi, Jaana Külim, Kristin Josephine Ladva, Geelia Landes, Karin Nappus, Andris Pajula, Elis Piirsalu, Sigrit Pikkar, Kristian Pints, Liisi Pley, Raili Pärn, Kaia-Triin Pääsuke, Eva Martina Põder, Elis-Maria Roosipuu, Henri Richard Talgre, Martin Uiboupin.

rong>XXVI lend - 2013

12Aklassijuhataja Eve Tamm

CäthyGreteCabriele Kiin,Sander Siniorg, KristelVist,Mihkel Alamaa, Reimo, Allik, Erik Artjomenko, Age Ermos,Sandra Goroško, Birgit-Helis Heinsalu, Mart Jõesaar, Eleri Kaljuste, Kaire Kalm, Karl-Kaur Kaseorg,Mailis Korm, Stefan Kuld, Rasmus Kõrvas, Käthy Laar,Vincent Ray Lambin, MihkelLitvinov, Valle Morel, Martin Mõek, Magnar Matteus Oder,Pearu Jakob Ojamäe, Kert Paidre, Arolyn Roog, Agnes Sepaste, Grete-Marie Sepp, Kaur Siimaste, BirgitSuuder, KaisaTammiste, Henn Tomson, Kelly Toomast.

12Bklassijuhataja Anu Tammeleht

MarkoAvarand, Klaus Dreverk, Daniel Helmdorf, Alieene Juuse, Annika Jõgi, Mait Kallikorm, Kristi Laur, Hans Erich Liivik, MarekMatsu, Kristin Nappus, Kristiina Suigusaar, Maarja-Liis Tahk, Kati Tamme, Vladimir Tšmir, Laura Tirmaste, Triin Toomsalu, MihkelTuuling, Anna-Maria Uulma, Kelly Valdmees, Erki Vellmann.

rong>XXV lend - 2012

12A klassijuhataja Ulvi Urgard

Mirjam Arrak, HelenKalmist, Kristel Palts, Hans-Toomas Saarest,Ayron Alliksaar,Viktoria Gošovski,Andreas Jõgiste,Mikk Kalamees,Katrin Kutsar, Kevin Kuusk,Oskar Kuzmin, Cristen Laos, Laura Lutter, Kadri Miggur,Doris Murdla,Esko Närska,Fjodor Pertšatkin,Erko Peterson,Reimo Roopärg, Reigo Rumm, Claire Sepp, Karl Simmer, Seidi Soosalu, Alari Talvar, Joonas Tamm,Mihkel Tomson,Andreas Vinkel, Merlin Vinkel.

12B klassijuhataja Kristi Läänesaar

Helis Evart,Sten Hansson,Simo Andre Kadastu,Tauri Kalve,Inger Kitt, My KriisaIti,Krislin Kripašov,Lauri Kukerman,Kadri Laanemaa,Daniel Lepik,Maarja Maanso,Märten Matsu,Morten Meresma,Jalmar Mäe,Merilin Nurmsalu,Inge-Helene Pello,Tauri Purk,Kaia Riga,Andrei Sapožnikov,Sandra Selge, Rimantas Šimkunas,Taavi Teder, Annaliis Torb, Andres Viispert.

rong>XXIV lend - 2011

12Aklassijuhataja Elle Viljaste

Keit Ausner,Marko Bogoljubov,Keity Hannus,Raili Kaasik,Sandra Kliimann,Karel Koppel,Karin Kullerkupp,Anne-Mari Käär,Mario Letta,Alina Maslova, Eerik Mägi,Jonas Nahkor,Iti-Lee Neuhaus,Marge Nikitin,Kaisa Norak,Mikk Nurme,Karol Nõulik,Egle Palm,Merke Pilve, Laura Pley,Maria Põldmäe,Rainer Rohtmets,Ahto Salumets, Rainis Tammar,Helen Tikkenberg,Tiina-Riin Uulma, Sander Vananurm,Riin Vent,Kadi Viidik.

12Bklassijuhataja Heiti Lumiste

Ralf Anari,Krismar Epner, Gerda Joa, Henri Kapp,Silver-Kaupo Kuusk, Jaan Kängsepp,Cristhel Leets, Jaanika Lehtsalu,Jekaterina Lendjašova,Triin Malva,Keit Marjamaa,Rene Ott,Nikolai Pahhomov,Lea Press,Johannes Põlluaas,Aivar Romandi,Siiri Saarma,Sirle Sagur,Kadri Samuel,Matti Silla,Tõll Simson,Laura Soosalu,Kristel Tamm,Triinu Tammer,Triinu Tee,Birgit Toode,Kadi Treubladt,Triinu Uusoja,Elis Vaiklo,Anu Viispert.

rong>XXIII lend - 2010

12A klassijuhataja Ann Lemnits

Aleksei Biller, Anni Blumkvist, Taavi Ilu, Silvia Kinger, Oskar Koit, Martin Kuuben, Kristjan Laht, Jüri Lattik, Mari Lattik, Magnus Lauringson, Sandra-Laura Luhtein, Erlich Lõwi, Kristel Läänesaar, Hanno Malein, Reigo Mägi, Rauno Neuhaus, Marlys Pajula, Vello Piiskop, Aleksandra Podburtnaja, Triin Samuel, Kristiina Sekljutskaja, Gerda Sirkel, Elisabeth Stein, Maarja-Liisa Suitso, Kaspar Süvirand, Ain Tamm, Edit Teltvei, Mari Tensing, Kätlin Vau, Karmen Veerme.

12B klassijuhataja Valdo Pilve

Hannes Allikvee, Krislyn Almers, Tiia Annus, Mihkel Arrak, Olga Dalton, Helen Hunt, Kadi Jürgens, Mari Kareda, Peeter Kareda, Hendri Korju, Kertu Kuldmaa, Siim Kägu, Angelika Kärber, Kassandra Kütt, Grete Laane, Pille-Triinu Mardim, Erkki Muuga, Märt Mägi, Riho Nagel, Tanel Oberg, Maikel-Enok Oll, Tiina Onemar, Andres Pihlak, Liis Piirsoo, Ardo Pikkar, Erik Pirn, Kristina Promet, Birk Põldme, Rauno Rohtmets, Riina Rääbis, Margot Šamatauskas, KadiTammik, Fred Tohver, Ragnar Uustal, Siim-Tõnis Vainrauh.

rong>XXII lend - 2009

12A klassijuhatajad Inna Pajos, Ulvi Urgard

Frddye Almers, Heli Anni, Ülle Ernesaks, Laura Haarakalju, Liina Kala, Kelian Kasari, Janika Kirt, Marian Maidra, Kerstin Meresma, Grete Merilaid, Kalev Mesila, Taavi Olmet, Patrick Pals, Enelin Pihlak, Heigo Protten, Paula Põld, Diana Rande, Marit Rande, Kadi Saar, Maarja Salme, Liina Salumets, Aleksandr Sapožnikov, Seidi Soomets, Sandra Sõstar, Mari-Liis Tilk , Kätlin Tomberg, Elen Torb, Kertu Treubladt, Karmen Tuule, Mikk Tõnissoo, Triin Ungert, Carita Uuemõis, Sven Veelaid, Karell Veskimeister, Evelina Voiko, Keili Vutt.

12B klassijuhataja Külli Vita

Ljudmilla Biller, Henri Heinsalu, Ketlin Kiisa, Elise-Marit Kippar, Sille Kruus, Ave Kukemelk, Greg Kuresaar, Liis Kuusk, Siim Kängsepp, Sigrid Käärdi , Martin-Eero Kõressaar, Martin Mäll, Mihkel Mäll, Mikk Märtmaa, Siim Nuuma, Jürgen Peterson, Rebeka Plees, Ivar Purre, Teivi Pärna, Liana Põldver, Margus Reimann, Katre Rodima, Laura Rohtla, Piret Seervald, Taivi Simisker, Henrik Takkin, Lii Tamberg, Eve Tarnapovitš, Tõnu Tint, Antti Ventsel, Kerri Gertrud Vestberg

rong>XXI lend - 2008

12A klassijuhataja Kirsti Kadakas

Mikk Mägi, Kirsti Aarniste, Helena Anni, Nancy Einberg, Kirke Kasari, Villu Koppel, Merje Kracht, Carolin Kressa, Katti Kruuse, Siim Laanjärv, Johanna Lind, Maiken Masing, Oliver Merilaid, Maret Mägi, Ardo Perm, Triinu Piirsoo, Liina Pley, Elo Pruss, Reio_Robert Pukonen, Kristina Pärtel, Kristi Randma, Urmas Ravel, Andre Saar, Sander Schön, Roland Tammela, Eveli Tori, Ermo Uuspuu, Jane Vaarmets, Paul Villmann, Eva Volke

12B klassijuhataja Anu Tammeleht

Roman Aleksejev, Merilin Anni, Ingrid-Silvia Erikson, Taavi Hallimäe, Juss Herkel, Anne Ilu, Karel Israel, Merili Kalm, Mihkel Kuusk, Taavi Laanemaa, Anneli Lepp, Elena Lotkova, Laur Peedu, Heli-Liis Pihlak, Britt Piin, Linda Press, Kärt Põldme, Kädli Rooste, Liisi Ruul, Heleri Rätsep, Raldi Rätsep, Anniriin Salutee, Risto Soonvald, Oliver Soop, Piret Tamme, Heidi Tiikoja, Indrek Ups, Gert Vatt, Sander Väli, Liina Ütt

rong>XX lend - 2007

12A klassijuhataja Jelena Laanjärv

Jaagup Ainsalu, Katriin Allik,Sander Arukaevu, Lauri Esko, Laura Kivik,Greete Korju, Anne Kruuse, Hannes Laane,Liina Lilleväli, Madis Lobjakas, Mario Lõhmus, Merilyn Malberg, Siim Märtmaa,Tiit Pähn, Kairit Raudsepp, Merily Roots, Jaana Seinberg, Mart Siidar, Vallo Suitso, Tarmo Šamatauskas,Helen Takkin, Pille-RiinTammela, Kaarel Treiman,Kaie Treiman, Krista Tõnisson, Kristel Uibo, Kaisa Urban, Liina Valkiainen, Margot Õunapuu.

12Bklassijuhataja Jaan Palumets

Rainer Ader, Elis Anton, Alice Atepko, Inga Bekers, Kairit Ehala, Niina Hirve, Liisi Kari, Urmela Kraas, Margus Kullerkupp, Rait Liiv, Andero Meltsas, Ott Niggulis, Eron Nõlvand, Jana Pavlova, Ingrid Pilden, Liisi Poomann, Katrin Rande, Margus Rannakivi, Liina Raudva, Gerta Sarv, Mario Seisonen, Mari-Liis Simson, Sandra Suursaar, Hedi Tammik, Taavi-Ats Tuisk, Elena Vaarmets, Alvar Veeroja, Lisell Veskimeister.

rong>XIX lend - 2006

12A klassijuhataja Ann Lemnits

Timo Aava, Anu Alatsei, Alvar Aronija, Ester-Silva Erikson, Merilin Israel, Triin Koppel, Merike Lehissaar, Maria Liiv, Tõnis Lindmäe, Ksenija Liss, Sergo Marunevitš, Merilin Mäll, Lauri Nuuma, Tarmo Prints, Margo Pruul, Getter Sarv, Kristel Seinberg, Kätrin Suurkivi, Aron Süvirand, Priit Tähtsalu, Kersti Vallikivi, Tanel Valtson, Merit Veersalu, Kadri Velberg, Marko Verhovitš, Keidi Võsu, Liina Väin.

12Bklassijuhataja Heiti Lumiste

Sille Allikvee, Martin Eessalu, Kertu Idol, Pille Koppel, Kelli Kõluvere, Eret Laineem, Kristo Paisnik, Janar Pajo, Margus Parts, Maarja Pender, Triin Peterson, Veiko Pilve, Kert Pirn, Juho Polukainen, Hedi Protten, Marko Purvinski, Kadi Särgava, Liis Tambek, Taavi Tarien, Maarja Uusmägi, Rebecca Vaiksalu, Heili Vatsk, Mari-Helera Vislapu.

rong>XVIII lend - 2005

12A klassijuhataja Maire Rabinovitš

Marju Alber, Liina End, Katre Floren, Priit Haljaste, Liisi Ilu, Taavi Kala, Keit Kasari, Ott Kohari, Marilin Kongo, Katrin Kvade, Marit Malm, Lauri Malsroos, Jaana Metsamaa, Ramon Nahkur, Agata Norkroos, Indrek Nuuma, Oliver Paadik, Karl Pahla, Kaspar Pahla, Karel Pajus, Raivo Pilder, Maria Plees, Kati Prill, Marilys Pruul, Priit Saade, Siim Salme, Andres Sikk, Rene Sildvee, Marlys Sprenk, Katrin Tammar, Riin Tamme, Jan Tolokonnikov, Raul Uusmägi, Anell Veskimeister.

12B klassijuhataja Reet Vester

Mihkel Allikmäe, Anneli Annert, Svetlana Babahina, Evald Brenner, Egle Eerma, Kadri Falkenberg, Tiina Grünberg, Liina Ihermann, Kalmer Kade, Veiko Kukk, Marta Laan, Nele Lepiku, Lembit Maiorov, Anneli Metsamaa, Maarit Mäeveer, Leila Nõlvand, Chelia Pajumaa, Vivo Pender, Elisa Ritsing, Anneli Rohunurm, Siiri Salutee, Annika Soolaid, Mari Univer, Kati Vaarmets, Ingeldrin Viljak, Kädly Vutt, Maret Õunapuu, Eveli Ütt.

rong>XVII lend - 2004

12A klassijuhataja Elle Viljaste

Gerly Aadli, Kaija Alliksoo, Helen Aunap, Hardi Brenner, Madis Hallimäe, Helen Kaur, Erki Kokk, Külli Kuldmäe, Rain Lobjakas, Karilin Lohu, Tõnis Märtmaa, Rainart Ots, Moonika Parts, Raido Pikkar, Karin Raide, Tatjana Serova, Marianna Talsi, Marili Tamm, Villem Vallimaa.

12B klassijuhataja Sirje Ojavee

Diana Edovald, Sirle Giirin, Haldi Hunt, Egert Kaju, Marika Kamar, Jaana Kari, Henry Kohver, Kädi Kruusmaa, Helen Lepp, Katrin Malmre, Marelli Millend, Johan Miller, Angelika Mitrovski, Merje Mölter, Veron Nahkur, Malviina Paimla, Tuuliki Poom, Mare Pärtel, Kerli Rebane, Mart Riga, Teele Saar, Raili Vatsk.

rong>XVI lend - 2003

12A klassijuhataja Anu Kell

Egert Arjak, Stina Kivistik, Marilin Kooskora, Laidi Laus, Elina Leppoja, Ly Läänesaar, Mikko Maltsaar, Moonika Märtson, Marko Norkroos, Suive Pahrt, Mairi Pruus, Maris Saul, Andres Seppel, Martin Tagger, Marko Tammist, Gerli Vatt, Gert Velsberg.

12B klassijuhataja Jaan Palumets

Rainer Allik, Mari Feldmann, Merit Halop, Evelin Kaseorg, Annely Kiss, Liisa Kivisalu, Marili Kohari, Lenneli Leibenau, Laura Lepp, Kaarel Liiv, Tanel Lindmäe, Rainer Madalik,Maris Madisson, Markus Oder, Virge Paluvir, Katrin Puusepp, Indrek Raba, Erkki Razumov, Kadi Raudnask, Gerly Raudsepp, Martti Reskov, Ivo Seppur, Taavi Strepaitis, Enely Teidla, Mari-Liis Tomp, Indrek Vahtra, Gerli Vetema, Rene Viljaste, Ene Villo, Henry Voites.

rong>XV lend - 2002

12A klassijuhataja Õie Jakobson

Kätlin Arras, Ivar Feldmann, Sirli Jaska, Sten Kivistik, Kristo Kork, Rainer Kährik, Ragnar Neudorf, Tõnis Nimmerfeldt, Olari Paisnik, Ringo Reindam, Tõnis Saul, Andres Seervald, Seili Suder, Kadri Tamm, Kirsika Teder, Tuuli Urgard, Alar Uuesoo, Dagny Valtson.

12B klassijuhataja Ulvi Urgard

Kaido Alliksoo, Rando Anni, Maiu Edovald, Kairi Jõgi, Martin Katsalainen, Kristiine Kikas, Kristjan Koppelmann, Ave Lepp, Liivia Luide, Sven Luik, Liisi Läänemets, Epp Meremaa, Mart Ojasoo, Triin Pavelson, Terje Peebo, Silja Peerand, Peeter Pihl, Jan Pillav, Marika Rako, Reelika Rebane, Eero Särak, Hannes Tarien, Ilona Teidla, Sten Tibbing, Viljar Valdek, Reigo Vatsk, Anna-Maria Võsu,Kristo Veske, Martin Virman, Lauri Väin.

rong>XIV lend - 2001

12A klassijuhataja Piret Uulma

Kadri Aaliste, Katrin Altmeri, Piret Blumkvist, Eve Elsting, Karmo Hurm, Kertu Kaljuraid, Merle Katsalainen, Taavi Keerma, Raimo Kiss, Evald Hannes Kree, Erkki Liiv, Anneli Lill, Viljar Lilleväli, Jaanika Lobjakas, Moonika Malmre, Josepha Miltony Missamou, Carolina Murd, Raiko Opikov, Egert Ots, Allan Paiste, Jaana Pertmann, Eva Poom, Alain Reppo, Kaidi Roomets, Silver Rätsep, Rainer Sternfeld, Paul Taklaja, Elina Telkinen, Martti Toim, Terje Toomingas.

rong>XIII lend - 2000

12A klassijuhataja Endla Lindmäe

Minni Triin Kasemets, Sirli Piin, Kristo Kokk, Veiko Pilt, Stina Kordemets, Raul Ranne, Priit Kruus, Tuuliki Rohtla, Pirjo Kukk, Siiri Salu, Ilmar Mihkelsoo, Katrin Seervald, Edgar Müller, Katrin Tamsalu, Teele Nimmerfeld, Marit Vallimäe, Gerly Okkas, Liis Vananurm, Merit Ots, Helen Volber.

12B klassijuhataja Külli Vita

Rinaldo Anni, Katrin Peetersoo,Aivar Antin, Marko Pikkar, Vallo Bogdanov, Kaari Platov, Kati Haarakalju, Peeter Pukk, Janno Järvelaid, Olari Rätsep, Jaanika Jürisalu, Ranner Selge, Tarmo Kooser, Siim Sepp, Kalev Mandzolo, Ervin Sternfeld, Liisa Metsamaa, Annika Suurküla, Signe Mägi, Sirli Tamm, Kristel Paasik, Heiki Tiikoja, Tagni-Terese Pai, Terje Urgard, Ingrid Pajumets, Risto Vent, Erki Pajundi, Monika Välk.

rong>XII lend - 1999

12A klassijuhataja Leons-Andris Selg

Vallo Aav, Jüri Aibast, Uko Paasik, Andrus Altmeri, Hanna Pajumets, Katrin Anniko, Hannes Ploompuu, Anu Arro, Taavi Pragi, Imre Avalo, Veronika Rande, Jaana Heinsalu, Rain Sinimaa, Grete Kikas, Triin Toim, Heddy Klasen, Terttu-Triin Tomusk, Kaie Kookmaa, Tiina Toomik, Andra Kosse, Siret Trei, Kaja Kruus, Kärt Tõnisson, Inge Nimmerfeld, Terje Tõnutare, Riina Nurme, Ago Uuesoo, Maarja Oder, Anu Vananurm, Airi Oeselg, Tiina Viirpalu, Priit Viljaste.

rong>XI lend - 1998

12A klassijuhataja Jaan Palumets

Ivar Eensalu, Kaido Orav, Hanno Ellermann, Raul Paiste, Kerli Gretskov, Kätlin Piller, Karin Jürisalu, Jaanus Relo, Hele-Ingrid Konso, Karin Rätsep, Meree Kooser, Andres Suurküla, Tarmo Kuurmaa, Ago Särak, Liis Lemnits, Triin Tammiksalu, Elen Lepna, Evely Talviste, Kai Lind, Hannes Tiikoja, Rain Luik, Margus Univer, Margit Odar, Janek Veermäe.

rong>X lend - 1997

12A klassijuhataja Ann Lemnits

Kelli Alt, Maie Parts, Annika Haltunen, Ave Reichman, Kristjan Jugapuu, Esther Ruiso, Heleri Kokamägi, Merle Sükijainen, Ingrid Kormik, Maarika Taats, Kaupo Kork, Kairit Tamsalu, Mihkel Kumari, Kairi Telkinen, RaulLindemann, Kairi Vahtra, Katrin Malts, Aarne Vasarik, Virgo Oeselg, Andrus Viilmaa, Donald Paidre, Kaire Välk, Evelyn Pajundi.

rong>IX lend - 1996

12A klassijuhataja Elle Viljaste

Vivika Eha, Maike Pajuväli, Helena Ellermann, Tarmo Pikkar, Robert Helk, Krista Pärnapuu, Gert Jalakas, Katriin Rannamäe, Merle Kallas, Mirje Rohtjärv, Kristiina Kolk, Maris Ruusmann, Toomas Kuuse, Astrid Rätsep, Ivo Kõpper, Erika Sedrik, Gerda Küttis, Janno Tuberik, Kätlin Küünemäe, Karina Vahe, Raili Leesmaa, Ermo Vahter, Pille Liiv, Liis Vaiklo, Krista Matvei, Egon Viira, Ave Miilmets, Gertrud Võsu, Arvi Ojavee.

rong>VIII lend - 1995

12A klassijuhataja Tiia Valtson

Katrin Aaliste, Virgo Niine, Mari Amos, Jaanika Nuiamäe, Monika Eha, Marion Pajumets, Kerttu Grünberg, Aili Palm, Katrin Jaska, Alo Pormeister, Kristel Jürisalu, Ave Pormeister, Ivi Korju, Karol Pruuli, Kristo Kukk, Rasmus Rask, Risto Laanisto, Kriste Reinsalu, Marek Lobjakas, Külli Sanglepp, Marju Mets, Silver Siim, Marko Mägi, Ivo Särak, Erki Mänd, Monika Sükijainen, Marge Naarits, Ants Torim, Ülle Niin, Raido Välk.


VII lend - 1994

12A klassijuhataja Ulvi Urgard

Indrek Ergma, Kadri Mardiste, Kristiina Herem, Kairi Niinepuu, Liina Hõlpus, Priit Pool, Riho Johanson, Marge Põder, Moonika Katsalainen, Evely Rande, Liili Kippar, Andres Raba, Jaanus Kormik, Risto Rahu, Mirjam Kuld, Svea Sommer, Tõnis Kuuse, Margit Tammeleht, Helen Kõrgesaar, Tago Teetamm, Kadri Laidinen, Riini Vahi, Kristjan Lumiste, Tiina Vainura, Ilona Laud, Janika Veermäe.

rong>VI lend - 1993

12A klassijuhataja Tuuli Oder

Rainer Aunpu, Merit Palmiste, Anneli Eenraid, Helve Parik, Manona Helk, Eero Soone, Katrin Joa, Helen Suits, Illar Klaup, Kairi Stokgolm, Kadri Koppel, Jaan Särak, Toomas Korrol, Alo Tammsalu, Merle Lehtveer, Hannes Tedvig, Marko Leibenau, Henri Toom, Sirli Lemnits, Tanel Toomik, Kristi Lobjakas, Anu Vasarik, Edith Madalik, Kairit Veerberk, Helin Niine.

rong>V lend - 1992

12A klassijuhataja Andres Salmistu

Vallo Aljas, Ethel Madalik, Eero Barndõk, Merle Peterson, Kristiina Fuchs, Marge Rajamäe, Andrus Gelkov, Andrus Rebane, Helina-Diana Hiir, Ege Reinumaa, Karel Jaanson, Argo Ruusmaa, Klarika Kallikorm, Anneli Sepp, Argo Koiduste, Mariann Soone, Mati Korrol, Tiit Vainura, Jaanus Kukk, Ingmar Vester, Pille Kuuskme, Ave Vöörmann, Margus Lepasaar, Tõnn Tepandi, Hjalmar Liivik, Erki Aadli, Merike Loog.

rong>IV lend - 1991

12A klassijuhataja Tiia Valtson

Tarmo Aavaste, Kai Niin, Aira Alet, Laine Peedu, Inga Bogoljubov, Janne Petuhov, Helje Eha, Elin Põdra, Anu Ehala, Jaanus Pähkla, Eleriin Heinsaar, Kaja Rõigas,Anu Hillep, Kaire Salin, Mait Kallas, Ergo Sedrik, Kadri Kassmann, Raul Siem, Margus Kehva, Kersti Tsistjakova, Argo Kiisa, Alvar Univer, Marko Koidu, Marge Viidu, Külli Kussov, Urmas Viilma, Janno Kümnik, Enrico-Kalev Viira,Kristo Lipping, Merike Õun, Kristel-Liis Lind, Margus Ärm.

rong>III lend - 1990

12A klassijuhataja Anu Ausmees

Margus Aaslaid, Piia Paimla, Jaanus Beilmann, Anu Peetmaa, Tanel Dampf, Rain Rannamäe, Jane Elving, Kristiina Roasto, Epp Hintsov, Margit Ruiso, Birgit Hurm, Marek Rästas, Taavi Jakobson, Lembi Sirvi, Jaana Juurikas, Evelin Tamm, Karin Kuning, Kaja Toomes, Pirje Laagus, Triinu Vahesalu, Liina Leomar, Margus Vaikla, Rita Meenkov, Andrus Vaiklo, Margit Meius, Jaanus Vendelin, Tiina Mägi, Jaanus Vihtla,Pille Niin, Vallo Volber, Viivian Nuudi, Janno Vospert.

rong>II lend - 1989

12A klassijuhataja Ilona Laido

Andrus Aavaste, Tiina Kotka, Andres Didrik, Inna Kozlova, Ole Ehelaid, Kristel Kuimet, Tõnu Elvelt, Kaie Kukk, Erki Enni, Steve Kümnik, Kaido Grossthal, Eero Liivik, Siivi Heinsalu, Kaija-Ly Nuudi, Ruth Hindov, Helina Parik, Tuuli Igalaan, Aivar Piiriste, Pirjo Ilves, Marika Pihlak, Annika Kaljurand, Annika Rauk, Kalmer Kallikorm, Kersti Relo, Andrus Kangro, Meelis Rõigas, Margit Kaseorg, Imre Sams, Mart Kivisild, Ülle Seppur.

rong>I lend - 1988

12A klassijuhataja Ülari Ollmann

Imre Bogoljubov, Sirje Odamus, Piia Evestus, Terje Odamus, Jaanika Johanson, Piret Papp, Piret Johanson, Merike Pappel, Kairo Kalamees, Terje Parve, Tarvi Kiik, Andrus Peterson, Kristi Kivi, Toomas Rajasaare, Terje Kolks, Eveli Vaarmets, Jaan Korrol, Agne Vahi, Virge Koppel, Reet Valdek, Ivo Kuldmäe, Koit Veeorg, Priit Kuuskme, Ander Vist, Signe Laud, Kristi Vääna, Ingrid Lõvend.