Uudised

Saue Gümnaasiumi vokaalansamblid Harjumaal edukad
22.11.2016
Kõik Saue ansamblid tulid Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursilt tagasi auhinnaliste kohtadega.

18. nov. toimus Laagri Kultuurikeskuses Harjumaa koolide vokaalansamblite konkurss. Züriisse kuulusid: Toomas Voll, Vilve Maide, Kaisa Lõhmus

  • Saue Gümnaasiumi 2.-3. klassi tütarlaste ansambel (juhendaja Grete Põldma)  saavutas konkursil 1.-3. klasside arvestuses I koha.

Ansamblis laulavad:

2a Karoliine Alamaa

Laura Talumaa

3c Kertu Madelene Ladva

3d Kristin Soone

3e Delia Tammin

Kertu Lepson

 

  • Saue poistekoori 3. klassi ansambel (juhendaja Elviira Alamaa) saavutas 1.-3. klasside arvestuses I koht

 Ansamblis laulavad:

1. Villem Vahtras
2. Kaspar Schüts
3. Rasmus Miikael Puusepp
4. Juhan Markus Männik
5. Hans Jost Martin
6. Marten Võrklaev
7. Mihkel Rehepapp
8. Hans Kaiv
9. Anton Matis Luukas
10. Harald Konrad Talgre
11. Joonas Sirts

 

  • Saue Poistekoori 4.-5. klassi ansambel (juhendaja Elviira Alamaa) saavutas 4.-5. klassi vanuseastmes I koha

Ansamblis laulavad:
1. Mattias Donner
2. Erik Võrklaev
3. Gert Matthias Eljas
4. Mark-Henry Põldmäe
5. Daniel Bakler
6. Romet Morell
7. Fred Erik Sarna
8. Karl-Kristjan Lillepea
9. Hugo Pepe Uustalu
10. Ott-Kaarel Kümnik
11. Edward Horuženko
12. Jasper Toots

 

  • Ansambel Sirtsud2 ( juhendaja Grete Põldma) saavutas 6.-7. klasside vanuseastmes II koha.

Ansamblis laulavad:

5e Tuule Mari Kuningas

6b Katariina Tõnismäe

Helene Vainumets

6c Eliise Kiisler

Gitte – Mariet Sepp

Helena Raivo

 

  • Tütarlaste ansambel Ritsikad saavutas  konkursil 8.-9. klasside vanuseastmes II koha.

 

Ansamblis laulavad:

8a

 Mona – Riin Reiner

 Britte Christina Avalo

 Karina Koort

 Karina Pärtel

 Mari Hõbemets

8b

 Herta Velner

 Paula Ojala

8c

 Triinu Saaremägi

 

  • Saue Noorte Meeste Koori ansambel ( juhendaja Elviira Alamaa) saavutas 8.-9. klasside vanuseastmes I koha

Ansamblis laulavad:

9.kl-ansambel
1. Markus Lehtsalu
2. Oliver Strastin
3. Rasmus Strastin
4. Alexis Alliksaar
5. Rasmus Kuningas
6. Kaur Erik Pääsuke
7. Märt Tender

 

  • 9.-10. klassi segaansambel saavutas  konkursil 10.-12. klasside vanuseastmes I koha.

 

Ansamblis laulavad:

 

9a Gethe Maria Eljas

     Maria Kristina Eerme

     Rasmus Strastin

     Oliver Strastin

9c Markus Lehtsalu

     Rasmus Kuningas

10a  Greta Reino

10b  Brita – Liis Oruste

 

 

Ansamblite juhendaja Grete Põldma - eripreemia heade seadete ja maitseka klaverisaate eest

 
Saue Gümnaasium - Nurmesalu 9, Saue linn, Harjumaa 76506   Telefon: +372 6709234   E-post: kool@saue.edu.ee