Saue Gümnaasium - "Eesti ettevõtlikum kool 2014"
08.05.2014

Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkusideede konkursil ENTRUM pälvis Saue Gümnaasiumi tiitli „Eesti ettevõtlikum kool 2014“.

Saue Gümnaasium sai tunnustuse vääriliseks tänu finalistide arvule ja kooli poolsele toetusele ENTRUM-is osalevatele kooliõpilastele. ENTRUM finaali pääses kokku 20 Saue Gümnaasium õpilast, kes osalesid selliste start-up'ide töös nagu Vanad Lemmikud, Vahendaja, Supernova, HKM Music, Ajakiri Iuvenum ja 3D Trükikoda.

Parim koolinoorte start-up valdkondlikus kategoorias "Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid - Loomemajandus: disain, trükimeedia" oli Saue Gümnaasiumi õpilaste firma 3D Trükikoda (Priit Norak, Karl-Tanel Paes, Mike Gross, Karl Hõbessalu, Eerik- Hannes Matsina).