Bussiliin 112
27.09.2013
Koolilaste tasuta sõiduõigus liinil 112 – muudatus!

Alates oktoobrist (täpne kuupäev on veel täpsustamisel) kaob ära kõigi Saue valla üldhariduskoolide õpilaste automaatne tasuta sõiduõigus liinil 112.

Juhul, kui õpilane soovib kasutada siiski liini 112, tuleb teha vastav avaldus Saue valda ning põhjendada seda soovi, sest üldjuhul on õpilastele kooli ja koolist koju sõiduks mõeldud siiski koolibuss. Vastava avalduse saab lapsevanem esitada Saue valla sotsiaalosakonnas või digiallkirjastatult aadressil sirli.sostar@sauevald.ee sirli.sostar@sauevald.ee> (vorm asub valla kodulehel sotsiaal ja tervishoid all).

Peale avalduse esitamist ning aktsepteerimist sisestab valla lastekaitsespetsialist vastava soodustuse andmebaasi ning laps saab tasuta sõiduõiguse liinil 112.

Need (nii üldhariduskoolide kui kutseõppeasutuste õpilased), kelle vanemad on sellel sügisel juba vastava avalduse valda esitanud ning õpilased kasutavad selle alusel tasuta sõiduõigust liinil 112, avaldust uuesti esitama ei pea. Nende tasuta sõiduõigus säilib automaatselt.