Robotexi eelvõistlusel oli Saue Kooli võistkond edukas! 07. ноября Grete

Reedel, 4.nov. toimus TalTechis Robotexi eelvõistlus.

Saue Koolist osales 4 robootikaringi õpilast: 4a Tormi Tammemägi, 5b Germo Sisask, 5b Emili Marite Vasar, 6a Henri Kirschenberg. Eelvõistlus toimus ainult LEGO robotitega. Kokku võistles Sauelt 2 sumorobotit ja 1 joonejärgimise robot. Joonejärgimises võitis võistkond "Bob 2.0" I koha - Germo Sisask. Robotexi eelvõistlusel oli õpilastega kaasas robootikaringi juhendajad Hans Mihkel Kruuse ja Uku Paavo Kolk. Rahvusvaheline Robotex 2022 lõppvõistlus toimub 25. novembril. Hoiame Germole pöialt!