Saue Gümnaasiumi 1. - 12. klasside ühine kooliaasta avaaktus 21. августа Grete

teisipäeval, 1. septembril kell 12.00
Saue linna jaanituleplatsil.

• 1.  klasside ja 11. - 12. klasside õpilased kogunevad kell 11.30 koduklassis.
  • 2. – 5. klasside õpilased kogunevad kell 11.30 koduklassis.
  • 6. - 9. klasside õpilased kogunevad kell 11.50 oma klassijuhataja juurde jaanituleplatsile.
  • 10. klassid kogunevad kell 11.30 koduklassis.
  • Peale aktust toimub ühine rongkäik koolimajja.

Õpilastel on kohustuslik pidulik riietus, koolivorm, kooli müts. Palume arvestada riietumisel ilmastikutingimustega.

Uued õpilased saavad tutvuda klasside nimekirjadega kooli fuajees infostendil alates 31. augustist.

Palun jälgida infot kooli kodulehel ja Facebookis.

Koduklasside nimekiri

Paneme kõikidele südamele, et meie tervis ja sellest tulenev võimalus kooliaastat ühiselt alustada, oleneb igaühe teadlikust ja vastutustundlikust käitumisest. Palun ära tule aktusele, kui Sul on haigusnähud ja/või pead kinni pidama reisimisest vm põhjustest tulenevast isolatsioonist!

• 1.  klasside ja 11. - 12. klasside õpilased kogunevad kell 11.30 koduklassis.
  • 2. – 5. klasside õpilased kogunevad kell 11.30 koduklassis.
  • 10. klassid kogunevad kell 11.30 koduklassis.
  • Peale aktust toimub ühine rongkäik koolimajja.

Palun jälgida infot kooli kodulehel ja Facebookis.

Koduklasside nimekiri