Sport

 

 2017/2018 õppeaasta

 

Õpilane / klass

Võistlus

Koht

Juhendaja

Timo Kaarus 6.a

Eesti Meistrivõistlused kõrgushüppes

 III

 Ester Legonkov
Marta Ründva 4e I koht kaugushüppes
Ott-Kaarel Kümnik 5d II koht kõrgushüppes
Eva-Maria Oberg 7a II koht kuulitõukes
Birgit Veldi 8a I koht kaugushüppes ja I koht 600 m jooksus
Stehvan Grahv 9b II koht kuulitõukes
Frank Kuresaar 10a III koht kaugushüppes
Argo Aasjõe 11a I koht 1000 m jooksus
Erik Orastu 12 II koht kuulitõukes
Liss Viilma 12 II koht kuulitõukes.

Harjumaa koolidevaheline võistlus sisekergejõustikus

  kehalise kasvatuse õpetajad
Eva-Maria Oberg 7a III koht kuulitõuge
Robin Rebane 6a III koht 60 m tõkkejooks
Edeli Hain 6a III koht kõrgushüpe
Harjumaa TV 10 OS Harjumaa voor 16.01.2018

III

III

III

kehalise kasvatuse õpetajad
Patrick Nellis 10 a I koht PA 800 m
Birgit Veldi 8a I koht TA kaugushüpe ja I koht 800 m ning III kõrgushüpe
Edeli Hain 6a II koht TC 60 m tõkkejooks ja III koht kõrgushüpe
Timo Kaarus 6a II koht PC kõrgushüpe
Robin Rebane 6a II koht PC teivashüpe, III koht kaugushüpe ja III koht 60 m tõkkejooks
Henri Korts 9b II koht PB kuulitõuge
Marta Ründva 4e III koht TC 800 m
Ott-Kaarel Kümnik 5d III koht PC kõrgushüpe
Eva-Maria Oberg 7a III koht TB kuulitõuge
Kristjan Heinloo 7a III koht PB 60 m tõkkejooks
Reimond Hüvonen 7b III koht PB kuulitõuge
Jan-Erik Vaiksalu 9a III koht PA 800 m
Harjumaa kergejõustiku meistrivõistlused 11.01.2018   kehalise kasvatuse õpetajad

õpetajadHelina Metus 10a

Mailis Rästas 11a

Grete Maria Elias 10b

Grete Mari Piiriste 11a

Harjumaa koolidevaheline teateujumise võistlus

III

Ann Lemnits

Eva Maria Oberg 7a

Sandra Sillaots 7c

Liisa-Lotte Elmi 6b

Eliise Marie Junker 6c

 

Armin Liiv 7b

Juss Kaspar Lvovs 7c

Risto Koort 6d

Raido Margus 6e

 

Harjumaa koolidevaheline teateujumise võistlus

 III

 

 

 

 

III

Ann Lemnits

Ester Legonkov

      

 

 

Heiti Lumiste

Valdo Pilve

Marta Ründva 4e I koht 60 m tõkkejooksus
Herzi Lootsar 5a II koht kõrgushüppes
Karel Eerme 7a II koht kaugushüppes
Romet Pajur 7c III koht kaugushüppes
Robin Rebane 6a III koht teivashüppes
 TV 10 Olümpiastarti Harjumaa voor  

Ester Legonkov

 

 

Marta Ründva 4e
Heleri-Lota Parts 4a
Kertu Madelene Ladva 4c
Eloura Charles 5a
Tessa Iljas 5a
Herzi Lootsar 5a
Karolina-Nouvel Heinloo 5d
Marleen Kask 5d
Karoliina Eerme 5d

Harjumaa koolide meistrivõistlused rahvastepallis 4.-5.klasside tüdrukutele

III koht

Ester Legonkov

Hendrik Kookmaa 5a

Ott Kaarel Kümnik 5d

Henri Lumi 5b

Ranon Teetamm 4e

Harjumaa koolidevaheline teatejooks 4 x 50m

II koht

Valdo Pilve

Veldi Birgit 8a

Koort Karina 9a

Tammemets Teele 9a

Rajamäe Kätlin 9a

 

Harjumaa koolidevaheline teatejooks 4 x 100m

 

II koht

Ann Lemnits

Ester Legonkov

Veldi Birgit 8a

Koort Karina 9a

Tammemets Teele 9a

Kaarlõp Karolina Lisette 8c

 

Harjumaa koolidevaheline teatejooks 4 x 400m

III koht

Ester Legonkov

Ann Lemnits

 

 

 
Saue Gümnaasium - Nurmesalu 9, Saue linn, Harjumaa 76506   Telefon: +372 6709234   E-post: kool@saue.edu.ee