Koolielu

Õpilaspilet

Õpilaspileti väljastamine ja tagastamine:

• õpilaspilet väljastatakse õpilasele tasuta. Vajalik digitaalne dokumendifoto, mis saata meiliaadressile evelirea@saue.edu.ee.
  • kooli vahetades tuua õpilaspilet kabinetti U256 (juhiabi).

Õpilaspiletit pikendatakse koolis jooksvalt vanale piletile, kabinetis U256 (juhiabi).

• digitaalset kehtivusaega õpilaspiletil ei ole (töötab sööklas ja sissepääsudes, valideerib transpordis).
  • kuupäeva õpilaspiletil uuendatakse rongisõidul õpilase staatuse kinnitamiseks või mõneks muuks visuaalseks kontrolliks.

Õpilaspileti kasutamise kord koolis

• Õpilaspiletit kasutatakse vajadusel koolimajja sissepääsu tõendamiseks.

Õpilaspileti väljastamine ja tagastamine:

• kooli vahetades tuua õpilaspilet kabinetti U256 (juhiabi).

Õpilaspileti kasutamise kord koolis

• Õpilaspiletit kasutatakse vajadusel koolimajja sissepääsu tõendamiseks.