"5 on väike juubel"
29.11.2011
28. novembril toimus Saue Noortekeskuses maakondlik üritus "5 on väike juubel".

Võistkondlik mõõduvõtmine oli mõeldud 7-9 klassidele. Sauelt võistles 11 õpilast: 8A - Alar Aasjõe, Priit Norak, Triin Lemmik, Susanna Soomets (õp.Leškina) , 8C - Abella Allik, Natalja Artjomenko, Eliise Lind, Marilin Letta (õp.Laanjärv) ja 9e klassist - Indrek Ilves, Kristina Petske, Rasmus Merisalu (õp.Krivorutško).

Kokku osales 13 võistkonda erinevatest Harjumaa koolidest.

Võistluspäev algas meeleoluka kontserdiga, kus esinesid Saue Väikeste poiste ansambel Elviira Alamaa juhendamisel ja gümnaasiumi tütarlaste ansambel Grete Põldma juhendamisel.

Võistlusel tuli joonistada, kirjutada kaart ja kutse, lahendada ristsõna, joonistada laulu järgi,vastata viktoriini küsimustele, lahendada mõistatusi, kleepida kokku pilt jne.jne. Lisaks harjutusi ja ülesandeid, mis nõudsid ka praktilise vene keele oskust. Vahelduseks mängiti mänge ja kuulati laule tuntud multikatest.

Üritus kestis kella 10.00 - 13.00