Maakondlik mälumäng Mõttemeister tulemused
Mõttemeistri parimad 2017
30. märtsil said kaheteistkümnendat korda Saue Gümnaasiumis kokku Harjumaa keskkoolide/ gümnaasiumide 10.-12. klasside mälumängu õpilasvõistkonnad, et üksteiselt mõõtu võtta. Sel aastal osales üle Harjumaa kokku 8 gümnaasiumi 9 võistkonnaga – Keila Kool, Kuusalu Keskkool, Loksa Gümnaasium, Loo Keskkool, Saku Gümnaasium, Saue Gümnaasium (2), Tabasalu Ühisgümnaasium ja Viimsi Kool.

Nagu ka eelneval üheteistkümnel aastal, viisid mälumängu läbi ja koostasid ka selle aasta „Mõttemeistri“ küsimused Eesti mälumängu korüfeed – Indrek Salis ja Jevgeni Nurmla.

Mälumängus oli kokku 3 vooru, igas 20 küsimust. 82 punktiga 120-st tuli I kohale Loo Keskkool, 76 punktiga saavutas II koha Saku Gümnaasium, 67 punktiga saavutas III koha Keila Kool.

Saue Gümnaasiumi esindas 2 võistkonda – gümnaasiumiastme ja põhikooli võistkond. Mõlemad võistkonnad said võrdse arvu punkte ja jagasid 5.-6. kohta. Esikolmiku võistkonnad said lisaks diplomile auhinnalaualt valida meelepärase raamatu. Kõik osavõtnud koolid said osalemise eest tänukirja ja mõttetegevuse turgutuseks suure šokolaadi.

Harjumaa keskkoolide/ gümnaasiumitevahelist mälumängu „Mõttemeister“ finantseeris Harjumaa Omavalitsuste Liit.

Suur tänu kõikidele osalenud koolidele!