Võidukarikas Saue Gümnaasiumile
13.03.2017
2. märtsil toimusid Dumle rahvastepalli võistlused, millest võtsid osa ka Saue Gümnaasiumi 1.-3. kl õpilased.

Harjutatud sai tublisti nii tundides kui ka vahetundides. Tüdrukutele olid treeningutel tugevateks vastasteks poisid. Juba Harjumaa voorus läks meie õpilastel väga hästi. Tüdrukud võitsid I koha ja poisid III koha.
Seejärel võistlesid tüdrukud Viljandis, kuhu olid kohale kutsutud piirkonna parimad võistkonnad Jõgeva-, Harju- ja Viljandi maakonnast. Ja taas saatis tüdrukuid edu – I koht ja võidukarikas!
Võidukasse võistkonda kuulusid: Heleri-Lota Parts ja Marta Rõigas 3.A kl, Kristelle-Ly Kruuleht 3.B kl, Kadi Erendi, Kertu Madelene Ladva ja Heleri Marion Rüütel 3.C kl., Ann Helen Eelmets 3.D kl ja Marta Ründva 3.E kl.
Võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Heleri-Lota Parts.

Õpilasi juhendasid õp Kadri Kummer ja õp Reimo Allik