Teaduslahingu tulemused
01.02.2017

27.jaanuaril toimus Saue Noortekeskuses 7.-9. klasside õpilaste Teaduslahingu Harjumaa voor.   Teaduslahingu võistlusel osales Saue Gümnaasiumist 3 võistkonda.

Saue Gümnaasiumi võistkond koosseisus Birgit Veldi (7a), Kermo Kiisa (8a), Rasmus Strastin (9a)  saavutas I koha (üleriigilises arvestuses  3-4.koht)   Õpilasi juhendasid õpetajad Tiia Tasuja ja Külli Vita.

Saue Gümnaasiumi võistkond kooseisus Aleksis Alliksaar, Rasmus Kuningas, Märt Tender (kõik õpilased 9.c klassist) saavutas III koha. Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.
Saue Gümnaasiumi võistkond koosseisus Siim Pender (8c), Kristo Kangur (8b) ja Harlis Viikmäe (8c) saavutas 9. koha.  Õpilasi juhendas õpetaja  Ulvi Urgard.