Füüsika ja keemia viktoriin VÄLK & PAUK
14.12.2016
2. detsembril toimus Saku Gümnaasiumis juba 5. aastat Harjumaa 8. ja 9. klassi õpilaste neljaliikmeliste võistkondade mõõduvõtt füüsika ja keemia viktoriinil.

Võistlusel osalesid 14 kooli võistkonnad + õpetajate võistkond. Küsimused puudutasid nii teaduse ajalugu (erinevate leiutiste reastamine) kui ka tänapäeva (akupank, droonid, gravitatsioonilained). Paljud küsimused olid teema aasta puhul mere või veega seotud.

Võistlusel saavutas Saue Gümnaasiumi 9. c klassi võistkond koosseisus: Märt Tender, Alexis Alliksaar, Rasmus Kuningas, Georgi Horuženko, III koha. Õpilasi juhendasid õpetajad Külli Vita ja Toomas Kilgas.