Koolinoorte arhitektuurikonkurss 2016
23.11.2016

Kooliõpilaste arhitektuurikonkursi “Minu unistuste kodutänav” žürii valis välja paremad võistlustööd 200 laekunud töö seast. Žürii  märkis ära  järgmiste Saue Gümnaasiumi õpilaste tööd:
“Maja tee inimestele” autor Risto Koort (5. klass, Saue Gümnaasium),  “Kala” Merilin Mets (8. klass, Saue Gümnaasium), “Panda” Sigmar Sten Kõiv (5. klass, Saue Gümnaasium), “Looduslaps” Triin Torb (8. klass, Saue Gümnaasium).

Õpilasi juhendas õpetaja Ave Kongo.''

Vt http://nooredarhitektid.ee/parimad-konkursitood-on-selgunud-ja-naitus-toodest-avatud/

Parimatest töödest on avatud näitus Tallinnas Kullo Lastegaleriis, Kuninga 6, Tallinn. Näitus jääb avatuks 26. novembrini. Peale seda on näitus vaatamiseks erinevates kohtades üle Eesti: täpsemad kohad ja graafiku avaldame jooksvalt.

Parimate tööde autasustamine toimub 25. novembril kell 16.00 Kullo lastegaleriis, Kuninga 6, Tallinn.