Tunnustati 11. b klassi õpilase Hanna Vaiklo uurimistööd
12.05.2016
Hanna Vaiklo võistluse lõppkonverentsiil koos juhendaja õpetaja Terttu-Triin Tomuskiga
Saue Gümnaasiumi 11.b klassi õpilane Hanna Vaiklo osales iga-aastasel Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi poolt korraldataval ajaloo-alaste uurimistööde võistlusel Vabariigi Presidendi auhindadele.
Võistluse teema 2015-2016. õppeaastal oli “Eesti asi". Võistlusele laekus sel aastal kokku 88 tööd.
Hanna Vaiklo uurimistööd "Eesti Irma Vaiklo silmade läbi" tunnustati tänukirjaga 6. mail Tartus toimunud võistluse lõppkonverentsil. Hanna juhendajad olid Saue Gümnaasiumi õpetajad Endla Lindmäe ja Terttu-Triin Tomusk.