Edukas esinemine aineolümpiaadidel ja ainevõistlustel
01.03.2016

Saue Gümnaasiumi õpilased esinesid edukalt veebruarikuus toimunud erinevatel aineolümpiaadidel ja ainevõistlustel.

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas I koha Jan Erik Alliksaar 9.a klassist (juhendaja õp. Alli Salusaar),

III koha Sandra Metsa 10.a klassist (juhendaja õp. Sirje-Tiiu Kreek),

IV koha Helen Urva 10.a klassist (juhendaja õp. Alli Salusaar),

V koha Märt Tender 8.c klassist (juhendaja õp. Marju Käo),

V koha Karl Richard Herem 10.a klassist (juhendaja õp. Sirje-Tiiu Kreek).

Inglise keele olümpiaadil saavutas II koha Taavi Karvanen 10.a klassist, V koha Karl Voldemar Palm 11.a klassist (juhendaja õp. Piret Ploom).

Kunstiolümpiaadil saavutas IV koha Stephanie Altma 9. a klassist (juhendaja õp. Ave Kongo).

Matemaatikavõistlusel Nuputa saavutas II koha Saue Gümnaasiumi 5. ja 6. klasside  võistkond (Norton Reintam 5a, Andra Ojapõld 5a, Birgit Veldi 6a, Ats Marek Tender 6c). Õpilasi juhendasid õpetajad Sirje-Tiiu Kreek, Alli Salusaar ja Elle Viljaste.

Geograafia II teemapäeval saavutas I Saue Gümnaasiumi 8.c klassi võistkond  (Markus Lehtsalu, Heneliis Notton, Alexis Alliksaar) I koha. Õpilasi juhendas õp. Ulvi Urgard.