Stuudium - uus õppeinfosüsteem - lapsevanemad ja õpilased
31.08.2015
Alates 1. septembrist 2015 on Saue Gümnaasiumis kasutusel uus õppeinfosüsteem Stuudium (saue.ope.ee).

Kõik ekoolis olnud kasutajate andmed, mis olid vajalikud Stuudiumi kontode loomiseks on sisestatud Stuudiumi infosüsteemi.

Järgnevad tegevuste kirjeldused, mis on vajalikud Stuudiumisse sisenemiseks:

• Lapsevanemad ja õpilased, kellel olid ekoolis kontod: Avalehelt (saue.ope.ee) valida viide - "Kui kool on minu andmed (ja õige meiliaadressi) süsteemi sisestanud - saada mulle ligipääsuandmed " - andmed saadetakse profiilis olevale e-postiaadressile.
  • Lapsevanemad kellel ei olnud ekoolis kontosid: Avalehelt (saue.ope.ee) valida viide - "Kui koolil pole veel minu andmeid, või pole neid süsteemi sisestanud - esita andmed ja taotle kontot " - saab esitada kasutajakonto taotluse, mida kinnitab kooli administraator ja peale seda saadetakse kontoandmed taotlusel märgitud e-postiaadressile.
  • Kõik kasutajad kellel polnud ekoolis kontot aga on Stuudiumis isikukood (kõik õpilased alates 1. septembrist 2015) saavad siseneda ka ID kaardiga.

Lisaks saab kasutajakontode kohta lugeda aadressilt: https://abi-saue.ope.ee/info/kasutajakonto/uued-kasutajad