Saue Gümnaasiumi õpilaste edukas esinemine olümpiaadide piirkonnavoorudes
24.02.2015

Keemia olümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas  Sten-Erik Aunpu 10.A  klassist II koha ja Polina Piiskoppel 12.A klassist III koha. Õpilasi juhendas õpetaja Külli Vita.

Inglise keele olümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas  Madis Voitk 12.A klassist  I koha,  Mihkel Sildnik 12.A klassist  III koha ja Vallo Arukaevu 10.B klassist IV koha. Õpilasi juhendasid õpetajad Kristi Läänesaar ja Piret Ploom.

Geograafiaolümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas  Tanel Martin Tambek 10.A klassist I koha,  Karin Kanamäe 10.A klassist II koha ja  Polina Piiskoppel 12.A klassist III koha. Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.