Harjumaa 3. klasside õpioskuste olümpiaad
28.02.2014

Harjumaa 3. klasside õpioskuste olümpiaadil 27.02.2014 osales 30 kooli:

Aegviidu Põhikool, Harkujärve Põhikool, Jüri Gümnaasium Kehra Keskkool , Keila Kool , Kiili Gümnaasium , Klooga Kool, Kolga Keskkool, Kose - Uuemõisa Lasteaed – Algkool, Kose Gümnaasium , Kostivere Põhikool, Kuusalu Keskkool, Kurtna Kool, Laagri Kool , Laulasmaa Kool, Lehola Kool, Loksa Gümnaasium , Loo Keskkool , Nissi Põhikool, Oru Põhikool, Paldiski Põhikool, Raasiku Põhikool, Risti Põhikool, Ruila Põhikool, Saku Gümnaasium, Saue Gümnaasium, Tabasalu Ühisgümnaasium , Vasalemma Põhikool, Viimsi Kool, Ääsmäe Põhikool.

Kokku võistles 120 õpilast 40 võistkonnas.

Töö koosnes kümnest erinevast ülesandest. Maksimaalselt oli võimalik koguda 90 punkti.

Punktitabel