TTÜ Tehniloogiakooli tehnoloogiavaldkonna kursused õpilastele
15.01.2014

Tallinna Tehnikaülikooli Tehnoloogiakool alustab kevadsemestril taaskord gümnaasiumiõpilastele mõeldud tasuta tehnika- ja tehnoloogiavaldkonna kursustega!

Registreerimine on avatud järgmistele kursustele:

·         Robot igaühele! – Praktiline kursus, kus ehitatakse ise otsast lõpuni valmis „tuletõrjuja“, ehk robot, kelle ülesandeks on leida üles küünlaleek ning see kustutada!
Kursus algab 1. veebruaril 2014.

·         Geodeesia ja geoinformaatika – Eelmisel sügisel alustanud ja väga populaarseks osutunud kursuse käigus tutvutakse täppismõõteseadmete- ja meetoditega, õpitakse andmete haldamist ja töötlemist ning uuritakse, kuidas töötavad rakendused nagu Google Maps ja Google Earth.
Kursus algab 25. jaanuaril 2014.

·         Programmeerimine Pythonis edasijõudnutele -  Jätkukursus „Rakenduste loomisele“, kus keele Python näitel keskendutakse juba tõsisemal tasemel programmeerimiseks vajalikele oskustele.
Kursus algab 1. veebruaril 2014.

Lisaks gümnaasiumikursustele, toimub Tehnoloogiakoolis ka sel semestril LEGO robotite ehitamise  kursus põhikoolile (alates 25. jaanuar)!

Kursused toimuvad laupäevastel päevadel Tallinna Tehnikaülikoolis. Täpsem info kursuste kohta ja registreerimislink on saadaval Tehnoloogiakooli kodulehel: http://tehnoloogiakool.ttu.ee