Aasta õpetaja 2013 - õpetaja Valmar Kaur
05.10.2013
Harjumaa aasta õpetaja 2013 tiitli pälvis Saue Gümnaasiumi töö-ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja Valmar Kaur.
Tema tegevus leidis tunnustamist ka vabariiklikul tasandil.

Aasta õpetaja valimist on aastaid korraldab HTM, haridustöötajate liit, maa- ja linnavalitsused. Linnade ja maakondade parimatest parimad õpetajad, kasvatajad ja haridusasutuste juhid on  kutsutud üleriigilisele vastuvõtule.

Sellel aastal saab parimate õpetajate tunnustamisest   osa kogu Eesti – 5. oktoobril Tartus Vanemuise kontserdimajas toimuvast auhinnagalast „Eestimaa õpib ja tänab” teeb Eesti Televisioon otseülekande.
Ürituse "Eestimaa õpib ja tänab" nominendid on avaldatud ajalehes Õpetajate Leht . Vaata televisiooni ülekannet  siit.

Õnnitlused õpetaja Valmar Kaurile kogu koolipere poolt!