TV 10 Olümpiastarti hooaja võit!
19.06.2013
Vabariikliku TV 10 olümpiastardi 42. hooaja võitis Saue Gümnaasium treener-õpetaja Ester Legonkovi juhendamisel.

TV 10 Olümpiastarti võistlussarja 42. hooaja võitja suurte koolide seas on Saue Gümnaasium!

Mitmevõistluses saavutas nooremate tüdrukute seas 7.koha Laura HÄLING ja 20. oli Teele TAMMEMETS. Nooremate poiste seas 4. koha Silver MILPAK ja 18. oli Frank KURESAAR. Vanemate poiste seas kuulus 10. koht Emil OJAPERVele. Vanemad tüdrukud Liss VIILMA ja Elisabeth VALDMANN olid 14. ja 20. Eelneval neljal etapil kavas olnud üksikaladel jõudsid esikümnesse Laura HÄLING 60m jooksus II, kaugushüppes III, kõrgushüppes ja 600m jooksus 9; Silver MILPAK teivashüppes III, 60m tõkkejooksus 8., 60m jooksus, kaugushüppes ja palliviskes 9. koht; Liss VIILMA kuulitõukes 5. koht; Emil OJAPERV kaugushüppes 4. koht ja 60m tõkkejooksus 5. koht; Argo AASJÕE 9. 1000m jooksus ja Stehvan GARHV 9. kuulitõukes.. Südikalt võistlesid Katre Sofia PALM, Karmen KOHA, Cristo SILDAM, Merily PALMISAAR, Gertrud SOONE, Jaan VANAASEME, Annabel OLGO, Jan-Erik VAIKSALU, Anett NUUDI, Aleksandra OJAPÕLD, Kaidi-Betty KÄÄRIK ja Mailis SINIJÄRV.

Ka HarjumaaTV 10 OS võistluste üldvõit tuli Sauele!

Mitmevõistluse võitsid Laura Häling, Silver Milpak ja Emil Ojaperv. Liss Viilma oli teine ja Elisabeth Valdmann neljas. Üksikaladel olid võidukad Laura Häling 60m jooksus, 60m tõkkejooksus, kõrgus- ja kaugushüppes, Silver Milpak 60m jooksus, 60m tõkkejooksus, teivashüppes ning Emil Ojaperv 60m tõkkejooksus, teivashüppes ja kaugushüppes. Auhinnalisi kohti noppisid Liss Viilma, Katre Sofia Palm, Frank Kuresaar, Stehvan Grahv, Aleksandra Ojapõld, Gertrud Soone, Anett Nuudi, Jan-Erik Vaiksalu, Elisabeth Valdmann, Annabel Olgo, Rasmus Kuningas ja Jaan Vanaaseme