Uudised

TV 10 Olümpiastarti
04.06.2013
TV 10 Olümpiastarti riiklikul IV etapil Karksi Nuias saavutas Saue kooli võistkond esikoha.

Suurepärase tulemusega 4.90m kaugushüppes saavutas 5c klassi õpilane Laura Häling kolmanda koha. Silver Milpak 5a jõudis finaali kettaheites ja jäi palliviskes napilt finaali ukse taha. Karmen Koha 4a lennutas palli 40m joone taha. Esikümnesse jooksid Argo Aasjõe 6a vanemate poiste1000m jooksus ja Laura Häling 5c nooremate tüdrukute 600m jooksus. Südilt võistlesid ka Emil Ojaperv 7c , Cristo Sildam 7a , Merily Palmissaar 7a, Frank Kuresaar 5c, Jan-Erik Vaiksalu 4a, Liss Viilma 7c, Elisabeth Valdmann 7c, Teele Tammemets 4a ja Mailis Sinijärv 5c.

Saue Gümnaasium - Nurmesalu 9, Saue linn, Harjumaa 76506   Telefon: +372 6709234   E-post: kool@saue.edu.ee