Tallinna Tehnikaülikool ootab gümnaasiumiõpilasi osalema Tehnoloogiakooli kursustel
10.09.2012

Tehnoloogiakooli tegevused on suunatud tehnoloogiahuvilistele kooliõpilastele süvendamaks nende huvi nii loodusteaduste kui ka tehnikaalade vastu. Kursustel saavad noored arendada oma tehnilist taiplikkust läbi jõukohase ja huvitava praktilise tegevuse.

Kursustel osalemine on õpilastele tasuta! Korraldamist toetavad Tallinna Tehnikaülikool ja Haridus- ja Teadusministeerium.

Sügisel 2012 algavad kursused:

Ø Praktiline astronoomia (12.september - 25. oktoober)

Kursusel avaneb õpilastel võimalus viia läbi astronoomilisi taevavaatlusi ja tutvuda erinevate taevakehade ja atmosfäärinähtustega.

Ø Rõivaste disain ja konstrueerimise tehnoloogia (6. oktoober - 8.detsember)

Kursusel saavad õpilased tutvuda rõivaste disaini ja valmimise protsessiga. Õpitakse mõõtude võtmist, lõike konstrueerimist ja toote väljalõikust. Katsetatakse erinevaid tehnikaid ideede edasiandmiseks ning lahendatakse stilistikaülesandeid. Kursus koosneb praktikumidest ja töötubadest, kus arendatakse loovust ning käelisi oskusi.

Ø Rakenduste loomise ja programmeerimise alused (4. oktoober - 29.november)

Kursusel tutvutakse graafilise programmeerimissüsteemiga, õpitakse lihtsamaid mängulise iseloomuga ja multimeedia kasutamisega seotud rakendusi ning lahendatakse raskemaid programmeerimisülesandeid.

Kursuse täies mahus läbinud õpilased saavad TTÜ tunnistuse!

TTÜ-sse õppima kandideerimisel on Tehnoloogiakooli kursuse lõpetajatel võimalus saada kuni 1 täiendav konkursipunkt.

Info ja registreerimine:http://tehnoloogiakool.ttu.ee