„Kodukohakaevandaja“ eriauhind
22.05.2012

TTÜ Mäeinstituudi auhinnamängu „Kodukohakaevandaja“ eriauhind

18. oktoobril 2011. a esines 11.a ja 11.b klasside õpilastele loenguga Mäeinstituudi doktorant Merle Otsmaa. Projekti "Keskkooliõpilaste teadlikkuse tõstmine mäendusest ja kaevandamisest" raames tutvustas lektor Eesti aluskorra ehitust, maavarasid, nende kaevandamist ja kasutamist. Jagas infovoldikuid ning huvilised said osa võtta auhinnamängust „Kodukohakaevandaja“. Osalemiseks tuli saata foto kodukoha maavarast või mäendustegevusest. 2012. a 18.maiks on auhinnamängu võitja selgunud.

Eriauhinna pälvis võistluspilt "Kutsuv loodus vanas karjääris", Vasalemma karjäär„ Saue Gümnaasiumi 11.a klassi õpilaselt Erik Artjomenkolt